Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

Katica13-D

2012. január 25.

Kellemetlen az illata, nem hidratál...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Kellemetlen az illata, nem hidratál...

narancsdzsem

2012. január 20.

Nekem sajnos pont nem olajozott rendesen. Többet vártam! Ha valakinek szárazabb a bőre, ne várja, hogy nem kell majd utána testápolóznia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

mia.1

2012. január 4.

Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm és hidratált marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm és hidratált marad!

tnildiko

Korcsoport: >54
2011. december 29.

Nekem nem jött be, pedig sokat vártam tőle. Túlságosan olajos, olyan érzésem volt, mintha nem levegőzne a bőröm. Szerintem nem hidratál, hiszen tudomásom szerint az a nedvesség pótlását jelentené, nem az olajozást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. december 29.

quills

2011. december 25.

Nagyon olajos. Sajnos épp ma próbáltam először és épp ma epiláltam, hát tiszta olajos lett az epilátor... epilálni is nehezebb volt.
Viszont a bőrnek - gndolom - jót tesz ez az olajos cucc. És tényleg folyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

Viszont a bőrnek - gndolom - jót tesz ez az olajos cucc. És tényleg folyik.

olive

2011. december 24.

Nagyon folyik,rossz az illata,és az én bőrömet egyáltalán nem hidratálta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 24.

Nagyon folyik,rossz az illata,és az én bőrömet egyáltalán nem hidratálta.

Linda83

2011. december 24.

Nagyon szeretem, most fogom újravásárolni, nem szárít és utána nem igényli a bőröm a testápolót, persze nem csodaszer, de télre nagyon remek és most kuponnal lehet vásárolni a DM-ben így 450 forint azt hiszem, ennyit bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 24.

annapanni

2011. november 7.

Régebben használtam. Téli hidegben kiszáradt bőrre jó, könnyen habzik de ugyanakkor olajos is egyszerre. Egy másik tusfürdővel együtt használtam, mert pl. arcra, hónaljra, talpra stb. nem praktikus. Minden zuhanyzás után kádat kellett sikálni, annyira csúszott tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 7.

stilusnaplo

2011. november 7.

Nem rossz termék, rendszeresen újravásárolom. Testápoló ezután is kell, viszont kiadósabb, mint a többi általam próbált hasonló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.