Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

szilviakiralyno

2018. április 17.

Nekem bevált. Tavasszal és ősszel a bőröm mindig nagyon érzékeny, száraz és húzódó. Ez viszont csodát tett vele. Az illata elsőre szúnyogriasztónak tűnik, de miután megszoktam, kellemesnek érzem. A bőrömnek kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Nyafipocak

2018. április 3.

Hirtelen felindulásból vásároltam meg. Nem bántam meg! Sokféle sima és antiallergén tusfürdőt próbáltam már de valahogy mindegyik szárította a bőröm. Tusolás közben finoman habzik és ápolttá varázsolja bőrömet. Nem hagy olajos, ragacsos réteget. Az illata is finom, nem tolakodó. 900 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban. Kicsit borsos, de mivel bevált, újra és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

zsalexa

2018. március 6.

Nagyon szeretem a habfürdőjével együtt, csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Nagyon szeretem a habfürdőjével együtt, csodás!

kispanki

2017. november 10.

Nagy reményekkel vásároltam meg a terméket. Nem bántam meg,mert nagyon megszerettem. A nyáron használtam. Egy dobozzal el is fogyott. Zuhanyzás után nem hagyott olajos érzetet maga után, nem volt fényes a bőröm. Bár igaz ami igaz,kellett utána hidratálni. Nekem nagyon tetszett az illata. Sajnos azóta nem igazán találok belőle a dm polcain,csak a habfürdő változattal találkoztam,ezért kipróbáltam a Nivea többi olaj tartalmú tusfürdőjét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

AKiss

2017. október 24.

Jó az illata, nagyon krémes az állaga (nekem nem habzott), ápol, én szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Jó az illata, nagyon krémes az állaga (nekem nem habzott), ápol, én szeretem :)

kgyrk

2017. augusztus 20.

Semmi extra, ugyan úgy kell utána testápolózni, mint egy sima tusfürdőnél, számomra picit csalódás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

estefanl

2017. augusztus 5.

Bevált, nagyon szeretem! Egy ismerősöm ajánlotta ezt a tusfürdőt, a kislánya allergiás bizonyos mosószerekre (ekcémás jellegű) és ha ezt használják, nincs kiütés. Normál bőrtípusom van de sokszor elég száraz, vízhiányos, ennek a használatával viszont sokkal hidratáltabb a bőröm. Az illata elsőre tényleg furcsa, de megszokható. :) Biztosan újravásárolom majd!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

hmezeizsu

2017. június 30.

A legeslegjobb tusfürdő, télen a száraz bőrömre nagyon jó, de nyáron se túl sok, nincs olajos utóérzet, kellemes, diszkrét illatot hagy maga után. Nem habzik fel nagyon, ami elsőre talán furcsa, meg kell szokni. Az illata nem a legjobb, de ezen egy jó kis testápolóval lehet segíteni... Én újra és újra megvásárolom, mert tényleg ez a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

jna

2017. június 4.

Nekem bevált.
Az illata tényleg fura, büdösnek nem mondanám, bár ha valaki szereti az intenzíven illatosított termékeket (én nem), annak tényleg szokatlan lehet.
Még csak pár napja használom, de azóta sokkal puhább a bőröm testápoló nélkül is (bár önmagában nyilván nem kell tőle hidratálást várni), aminek hihetetlenül örülök, mert előtte szörnyen száraz tapintású tudott lenni zuhanyzás után (extrém érzékeny a szerencsétlen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Nekem bevált.

dalmuska

2017. április 23.

A bőröm extra száraz, ez a termék viszont nagyon jól hidratál és nyugtat. Nagyon sokáig lehet érezni a hidratáló hatását, én ezt még fokozni szoktam zuhanyzás után egy kis testápoló használattal, így biztosan bársonyos tapintású lesz a bőröm. Az illatát nagyon szeretem, szerintem egyáltalán nem kellemetlen, sokkal inkább nyugtató, relaxáláshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.