Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nikolett00

2017. január 21.

Finom az illata, finom puha lesz tőle a bőröm, én egyszerűen imádom!
A Nivea hozza a várt minőséget! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Finom az illata, finom puha lesz tőle a bőröm, én egyszerűen imádom!
A Nivea hozza a várt minőséget! :)

kittuspittus

2017. január 18.

én nagyon szeretem, hogy a tipikus nivea krém illat nagyon sokáig érződik a bőrömön. Télvíz idején a szokásos yves rocher tusfürdőim után rendszeresen annyira száraz a bőröm, hogy viszket, és hámlik, de ez után még testápolóra sincs szükségem, annyira jól hidratál. Egyetlen negatívum, hogy hiányzik a habzás, és elég sokat kell belőle használni, viszont a hidratáló hatása ezért abszolút kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

szivecske

2016. október 16.

Időnként jól esik elővenni, amikor nem kívánom a krémes tusfürdőt, viszont mégis rinocérosz száraz bőrt érzek magamon... illata kicsit erős, de nem kellemetlen, hatása tényleg extra puha bőr... túlárazott cucc, nagyon spórolok vele, akcióban megéri kifogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Cuni95

2016. szeptember 19.

Régóta meg akartam venni, most meg is vettem. Hiba volt... Nos, aki eddigi élete során használt már valamire (szempilla haj, akármi) ricinusolajat, az nagyon jól tudja milyen iszonyú büdös... Na ez is az! Még meg sem néztem az összetevőit, de a szagából kitaláltam, hogy ricinusolaj van benne. Hölgyeim, ez büdös... Mindegy, gondoltam magamban, a hatására vagyok kíváncsi. Magamra kencéltem, nagyon kellemetlen érzés vele tusolni. Mint ha étolajjal kenném be magam. Leöblíteni egyszerű, mint ha fel se kentem volna a bőrömre! A szaga viszont rajta marad a bőrön. Szárítkozás után semmi extra. A száraz bőrömet utána is vastagon testápolóznom kell... Elsőre nulla!
Később update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Később update-elek.

kisenikoke

2016. június 10.

Nagyon-nagyon régóta vágytam rá :)
A csomagolása, a színe valahogy mindene annyira egyben volt számomra csak a relatíve magas ára tartott vissza.
Jó terméknek tartom. Csak azért nem 5* mert szerintem már annyira vágytam rá, hogy vártam volna kábé egy csodát tőle.
Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Nagyon-nagyon régóta vágytam rá :)
Ajánlom.

Airamanna77

2016. május 6.

Időnként meg szoktam venni, mert az én bőröm nagyon érzékeny és hamar kiszárad, ha valami nem megfelelőt használok. Na ez nem szárít, így olykor használom, de hát mivel nem a legolcsóbb, így ritkán veszem. Az illata, na az nagyon fura, még mindig nem tudom mihez hasonlítani. De nem erős, harsány, szóval azért nem kibírhatatlan. És a bőrön sem marad meg annyira, legalábbis én így tapasztaltam. Ha meg testápolózik az ember, akkor úgyis mindegy. Tehát az árát és az illatát leszámítva nem rossz. Persze ezek is fontos szempontok, de mivel a bőrömnek jó, így én igazából szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

mujerconfused

2016. május 4.

Az illata furcsa, olyan "öreg" szaga van. Nem hidratál eléggé és nem is olcsó, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

94Tia

2016. április 21.

Ajándékba kaptam. Mikor először kipróbáltam, még nem néztem rá az összetevőkre...ami borzalmas. Használata után picit puhább a bőröm, de ha már olaj akkor inkább abból a 100%-os a legjobb! Nem venném meg ezt a terméket. Az illata nem volt számomra erős se kellemetlen. Összeségében nem ez a legjobb módja a bőr hidratálásának, sőt semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

laracroft

2016. április 2.

Eszem ágában se lett volna megvenni, ha nem lett volna rá ebben a hónapban 50%-os kupon.......na de így megvettem és valami hihetetlen módon beleszerettem az illatába! Egy az egyben a nyárra, naptejekre emlékeztet....odavagyok érte, és imádom, hogy más tusfürdőkkel ellentétbe, még sokáig illatozik rajtam. :)
Nem nagyon habzik, de hát ez nem is arra van! Gyengéden tisztít, megfelelően hidratál, az én bőröm nem igényli utána a testápolót sem.

Csak egy kérdés: ricinusolajat én a hajnövesztésre használom (haj, szempilla, szemöldök). Na most, ha egész testen ezzel zuhanyzom, akkor Chewbacca lesz belőlem a hónap végére?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

N0emi

2016. március 3.

A második flakonnal vettem meg,ez az első fürdőolaj, amit kipróbáltam. Engem nem zavar az illata, sőt tetszik, hogy zuhanyzás után hossz ideig érezni ezt a jellegzetes illatot (lehet tényleg kicsit öregasszonyos, de nekem bejön :D ) szemben a gyümölcsös illatú tusfürdőkkel. Azt is kifejezetten szeretem, hogy nem habzik nagyon, nekem selymes lesz a bőröm utána, egy flakon elhasználása után pedig azt tapasztaltam, hogy sokkal kevesebbszer kell testápolót használnom. Ahogy írta valaki előttem, borotválkozáshoz is kiváló :) Egyedül arra kell vigyázni, hogy szembe ne kerüljön, mert brutálisan tud csípni. Összességében az egyik legjobb fürdő készítmény a drogériás választékból, negatívum, hogy elég gyorsan fogy, így ez a 250 ml nem éri meg az árát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.