Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Miskulancia

2016. február 21.

Kicsit ugyan olajos állagú, de hát ezért OIL, bár ha ezt megszokja az ember, télen valódi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

cserryy

2016. január 9.

Nem viszketek tőle és selymes tapintású lesz a bőröm a használata után ,jól hidratál. Nedves bőrre kenem fel, és lezuhanyzom. Az intim testrészemet viszont nem ezzel mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Zaynab

2015. december 31.

Másfél éve használtam. Ajándékba kaptam valakitől. Már nincs meg.
Igazából én is a terméket lehúzók táborába tartozom.

Miért nem volt jó számomra a termék? :

- nem én vettem, de amikor megtudtam mennyibe kerül - sokalltam az árát. ez voltaképpen egy flakon szójababolaj, tisztítószerek és illatanyag.
- az illata sem tetszett, mert szerintem ez nem egy fiatal nőhöz illő illat, inkább egy középkorú vagy idősebb nőhöz. (bár ez csak szubjektív vélemény).
- nem tudtam rendesen eloszlatni magamon.
- utána nem tudtam leszedni magamról.
- nem éreztem magam tisztának sem zuhanyozás alatt, sem utána.
- a szag rajtam maradt egy ideig.
- a kád csúszós lett, de nem kicsit, hanem brutálisan!
- azt hiszem a kádat a használata után át is kellett törölni.
- semmilyen pozitívumot nem tudok mondani, amit a használata nyújtott.
- valaki írta, hogy szexis használni. számomra nem volt az, mivel ragadt és alig akartam használni, pedig amúgy szeretek zuhanyozni és fürdeni és magamat kenegetni.
- fullasztó.
- a bőröm ugyanakkor meg száraz volt a használata után, vagy legalábbis "a szokásos", tehát nem éreztem hidratálást.

Mit tanácsolok azoknak, akiknek érzékeny, esetleg beteg a bőrük, de szeretnének puha bőrt, olajozni akarnak és jól akarják magukat érezni?

- használj más tusfürdőt, majd fürdés után még a kádban vízes bőrön próbáld ki a BabyDream Extra Sensitive Pflegeöl nevű babaolajat, ami illatmentes.
mióta ezt használom, azóta sokkal szebb a bőröm és elmondhatom magamról, hogy olajat használok és még a kád sem csúszik, nem zavar be a parfümmel vagy kézkrém mellett.
utána pedig ahogy kiszállok a kádból, már vehetem is fel a ruhát, mert nem ragadok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

Másfél éve használtam. Ajándékba kaptam valakitől. Már nincs meg.
Igazából én is a terméket lehúzók táborába tartozom.

Miért nem volt jó számomra a termék? :

- nem tudtam rendesen eloszlatni magamon.
- utána nem tudtam leszedni magamról.
- nem éreztem magam tisztának sem zuhanyozás alatt, sem utána.
- a szag rajtam maradt egy ideig.
- a kád csúszós lett, de nem kicsit, hanem brutálisan!
- azt hiszem a kádat a használata után át is kellett törölni.
- semmilyen pozitívumot nem tudok mondani, amit a használata nyújtott.
- fullasztó.

alycethetyger

2015. december 28.

Karácsonyra kaptam a nagymamámtól, amúgy normál áron nem biztos, hogy valaha is megvettem volna - az eddigi olajos és krémes Niveákkal egyenlő mértékben meg voltam elégedve, gondoltam minek is kéne nekem pont ez. Két napja használom, semmi különleges nincs benne, az illata a márkához híven jó, a bőrömet nem birizgálja, de enyhénszólva túl van árazva. Négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

ccvc

2015. december 7.

Hát...az illata kellemes, de nem tett csodát. A víz nagyon rossz nálunk, gondoltam ez majd segít, hogy ne száradjon ki viszketősre a bőröm, nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

bomberoo

2015. december 2.

Imádom a Nivea tusfürdőket, de ez valahogy nem jött be. A bőröm - az olaj ellenére - fürdés után néhány órával már extra száraz volt, pedig ez nem jellemző rá. Az illatát sem szerettem, és az árát abszolút nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Panni21

2015. október 26.

Évek óta szemezek vele, végül megvettem, mintegy kipróbálásra. Eleinte féltem, hogy olyan lesz, mintha étolajjal tusolnék, de szerencsére nem. Enyhén habosodik, és semleges az illata. (Sokkal enyhébb tusoláskor, mint flakonból szagolva)
A hidratáló hatása nem kiemelkedő, kb mint egy krémtusfürdő. Viszont borotválkozni nagyon jó vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

laanyka

2015. október 24.

nem éri meg az árát...nekem nem problémás a bőröm, úgyh nem tudom h azzal mit csinál, de az enyémmel kb semmit :D. nem lett se puhább, se szárazabb a bőröm, nem csinált semmit. nem rossz az illata, de nem egy elájulás..ráadásul nagyon hamar fogy, kicsit pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Ivett0502

2015. szeptember 23.

Nem vàrok sokat egy tusfürdőtől de nekem nem jött be.Cserepesre szàrított,viszkettem is.Alig bírtam helyre hozni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

kamillaanemeth

2015. szeptember 1.

hát először kételkedem benne, mert mikor megláttam, hogy milyen "híg" gondoltam jó móka lesz ilyen vízszerű dologgal tusolni :D de nagyon kellemes meglepetés volt, ahogy felkentem a bőrömre, instant hidratálásnak éreztem, az illata is nagyon jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.