Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

currmano

2015. július 25.

Tisztálkodásra nem igazán szeretem használni, mert az illata annyira nem tetszik, és jobban szeretem a krémtusfürdőket, ellenben borotválkozáshoz fantasztikus! Nagyon puha lesz utána a lábam és nem pattogzik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

DreamyGirl

2015. február 21.

Az illatát imádom. Azon kívül, nem egy jó tusfürdő. Ahelyett, hogy a bőröm hidratálná és puhítaná, helyette előhozta az ekcémám. Az én érzékeny bőröm nagyon nem szereti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Annie4

2015. február 19.

Így télen nagyon száraz a bőröm, ezért beszereztem ezt a tusfürdőt, elsőre furcsa volt hogy olaj mégis felhabosodik, de szerintem jól hidratál tusfürdőhöz képest. Az ára kicsit magas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Oraculum

2015. január 1.

Féláron vettem is 2 db-ot és nem bántam meg, finom, krémes habja van, az illata visszafogott, mosakodás után érzem a bőrömön sokáig.
Normál áron nem venném meg, mert nagyon drága és annyira azért nem hidratál, mellesleg pedig elég sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Shennny

2014. december 17.

Imáááádom :D Imádom, illatát hatását, nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Imáááádom :D Imádom, illatát hatását, nagyon jó :)

Musil

2014. április 20.

Hát, hát... Nem vagyok kibékülve vele! Nagyon drága, és ehhez képest nem hidratál valami hű de szuperül, az illata meg... hát ööö... maradjunk annyiban, hogy furcsa! Összességében nekem csalódás, biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

madaras

2014. április 20.

Én csak ezt használom,mert a többi kiszárítja a bőrömet,de sajnos dupla annyiba kerül mint a többi,ezért csak 4 pontot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 20.

szederke

2014. április 1.

Az egyik kedvenc tusfürdőm! Nálam azért nem fogy olyan gyorsan mert mindig van egyszerre 2-3 fajta amit használok, és így ezzel tudok spórolni, mert az ára valóban kicsit sok egy tusfürdőhöz képest. Nekem nagyon puha a bőröm a használat után, és az illata is tetszik. Ha elfogy mindig újraveszem, mert megnyugtat az is ha ott látom a polcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

efdorina

2014. február 10.

Nekem illatra nagyon bejött, de mivel én kifejezetten éreztem hidratáltabbnak a bőröm, szerintem árba jobban járok azzal, ha veszek inkább egy testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Adrienn88

2014. február 1.

Eddig ez a tusfürdő vagy inkább olaj a legjobb amit használtam!Jó érzés vele fürödni is,kellemes érzés nem ragad és nem is csúszik érzem,hogy puha lesz tőle a bőröm.
Nincsen semmilyen különleges illata,de nem is azért vettem meg.A hatása volt a lényeg,a selymes és puha bőré.Használata mellett testápolóra sincsen szükségem.Az egyetlen hátránya,legalábbis nálam,hogy gyorsan elfogy,mert sokat használok belőle és viszont a mennyiséghez képest nagyon drága.Kuponnal sikerült megvennem féláron,teljes árban nekem nem éri meg,mert gyorsan elfogy,inkább valami költséghatékonyabb terméket nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.