Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

csillag1219

2014. január 5.

Hát, sajnos nem barátkoztam meg vele. Az Isana hasonló termékét a wc-be öntöttem, mert irdatlanul döglött hal szaga volt. Gondoltam kipróbálom a Nivea-t, a boltban beleszagoltam és ott szappan illatot éreztem. Háááát... a zuhany alatt bizony ez is döglött hal szagú nekem... krémes habot képez a zuhany alatt, de ez a szag... sajnos ez után is rögtön elő kellett vennem egy másik tusfürdőt, amivel újra megmostam magam, mert egyszerűen büdösnek éreztem magam. Sajnálom, mert a Nivea olajgyöngyös tusfürdőit kifejezetten szeretem, sőt a többi krémtusfürdőjüket is, de ezt a terméket nem. Szerintem odaadom anyukámnak, neki nagyon száraz a bőre, hátha őt nem zavarja a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

ememem

2013. december 16.

Plusz pont,hogy visszafogott az illata, így nem unja meg az ember. Viszont ahhoz képest,hogy száraz bőrre van kitalálva, sokat nem ér, ugyanúgy száraz utána a bőröm és testápolózni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

merchajnalka

2013. november 11.

Tusfürdőkben nem vagyok/voltam valami hűséges típus. Nagyon szerettem váltogatni, mindig megfog valamelyik valamivel, legtöbbször az illatukkal természetesen, merthát azért tisztítani mindegyik tisztít, ebben még nem találkoztam eltéréssel... Volt már gyömbérs-szantálfás, élénkítő ginsenges, selyemesrózsás vagy épp kókuszos, kecsketejes etc. Sorolhatnám napestig. De ez most valami egészen más. Érdekes, mert az illat ami mindig annyira vonzott egyáltalán nem hiányzik, hogy ennek szinte nincs is. Ami meg van az is nagyon visszafogott. Sokkal fontosabb immáron számomra a hatása. A testemen leginkább a lábam és karom elég szárazbőrű, így muszáj ápolnom, és hogy ezt már a fürdés közben megtehetem, az egyszerűen eldöntötte a kérdést. Ezt eddig bármely hidratálónak nevezett tusfürdőnél sem tapasztaltam ennyire, hogy táplálja a szárazabb bőrfeületeket. Törölközés után immáron egyáltalán nem néz ki sivatagosan repedezettnek a lábszáram. És úgy tűnik, hogy hosszútávon is hatásos. És persze ebben nagyrészt az játszik közre hogy 55%ban természetes olaj. Nem olcsó, de nem is fogy látványosan gyorsan. Szeretem és biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Pille

2013. november 3.

Nálunk 3 éve visszatérő vendég. Az összetevőivel van csak egy kis gondom. Nem hidratál úgy, mint egy testápoló, de szerintem egy sima tusfürdőnél ebből a szempontból jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

incifinci28

2013. október 24.

nagyon szeretem! finom az állaga, illata isteni és nekem viszonylag tartós. azt nem mondanám, hogy húúúde jól ápol, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

diahlin

2013. október 18.

nekem is ez a jól bevált téli tusfürdőm. Tényleg drága, de mivel nem kell utána feltétlenül testápoló, amit amúgy is utálok, és lassabban is fogy mint a többi tusfürdő, így nekem a 8-900 forintos ára ellenére költséghatékony. Illata nem nagyon van, de az nem zavar, és imádom, hogy nem ragadok tőle, és nem hagy síkos réteget a bőrömön. Most láttam, van habfürdő változata is, majd azt is kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

muzli

2013. július 1.

Sajnos nem vált be sem télen, sem nyáron. Az illatát nem éreztem magamon, és a hatása sem győzött meg, sokkal többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 1.

ursus

2013. június 22.

Szerintem is fura illata van. Amúgy elmegy, de túl drága!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

Szerintem is fura illata van. Amúgy elmegy, de túl drága!

bolero

2013. június 15.

Nekem tetszik az állaga és az illata is nagyon finom. Nem szárít, de azért elkél mellé a testápoló hidegebb napokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

coconut70

2013. június 15.

Nagyon szeretem a Nivea tusfürdőit.Ez az egyik kedvencem.Nagyon száraz a bőröm,ezért főleg télen nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.