Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

Krémesenjó

2013. június 5.

Nekem nem vált be, az illata finom de az állaga szerintem nagyon rossz, nekem nincs utána tisztaság érzetem. Na és hát az ára sem a legmegfelelőbb :/. Sajnos 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 5.

szabinika93

2013. május 21.

Én pont ma szagoltam,néztem a Rossmanba,hát az ára elég húzos,a másik meg,hogy fura "szaga"van...ilyent biztos nem veszek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

dorisz13

2013. május 21.

Édesanyámtól kaptam ajándékba, el is kezdtem használni nagy bőszen, mert a sípcsontomnál iszonyúan száraz a bőröm. Hát már az "illatán" megrökönyödtem, és utána a hatásán is. Ragacsos volt a bőröm, és mintha "megfullasztotta" volna, ezért újból le kellett tusolnom. Ma már csak borotválás után használom a lábamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

dorisz13

mintha*

mintha*

Krisztikee

2013. április 9.

Nagyon szerettem, ajándékba kaptam, de valószínűleg utánpótlás után nézek (csak az ára zavar).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

firea

2013. április 3.

Na, ezt nem nekem találták ki. Gondoltam télen, amikor nagyon száraz a bőröm, jót tesz majd, de nagyon kellemetlen volt, mintha beleesem volna az olajos bödönbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

jibjab

2013. április 2.

Az illatát és az összetevőit leszámítva télre kifejezetten jó, de nyárra is, amikor a nap meg a strand klóros vize kiszárítja a bőrömet és már nem akarok testápolót felkenni, mert a nagy melegben az nem a legkellemesebb. Ha jobb összetevői lennének gyakrabban venném, de ebben az árkategóriában van jobb termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 2.

KataaBabaa

2013. április 2.

Minden télen ezt használom. Száradásra hajlamos a bőröm, és nagyon jót tesz neki. Rajtam nem ragad, edzés után ha fürdök vele, nem érzem hogy koszos maradtam volna. Az illata szerintem semleges, de én nem is a tusfürdőmtől szeretek illatozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

rosa.love

2013. február 12.

Nekem kifejezetten tetszik az állaga és illata is. Hatása megfelelő...nálam mondjuk egy tusfürdő már akkor nyerő, ha nincs zavaró illata. illatosításra ott a parfüm, hidratálásra meg a testápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 12.

absinth

2013. február 7.

1 flakonnal használtam el. Gondoltam hidratálja majd a száraz bőrömet. Jó az illata, nem szárít,viszont nem is hidratál-ennyi pénzért ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.