Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

hajni03

2013. február 2.

Ennyi pénzért többet vártam ettől a tusfürdőtől. Az illata kellemes, de nem hidratál jobban, mint más nivea tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

orsolyanovak

2013. január 27.

Nem tetszett ez a tusfürdő. Nem éreztem tisztának magam tőle, ragadt rajtam az olaj (igaz nem vészesen, de azért zavaróan). Az illata nekem semleges volt, az árát nem éri meg szerintem. Igaz nem szárított, de szerintem nem is hidratált. Egyébként sem rajongok túlzottan az olajokért, mint testápolók (kivéve a kókuszolajat). Számomra a testápoló használatát nem szüntette meg és nem is tisztított eléggé, drága és olajos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

noxibaba

2013. január 26.

Számomra nagyon nagy mellényúlás volt. Fél áron vettem... Illata sem jött be igazán. Ugye, hogy olajos, nem igazán habzott. Használata után nem igazán éreztem magam tisztának, fulladt utána a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

horvathm

2013. január 26.

Olajos állagú tusfürdő. Nekem az illata tetszik, azzal sincs bajom, hogy nem habzik - hiszen olajos. Nekem tetszik! Egyébként az extra hidratáltság annyit tesz, hogy nincs kiszáradva az ember bőre. (Az ára miatt 4 pont)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Anee876

2013. január 13.

Két nagy hátránya van: az illata és az ára.
Illat: számomra meghatározhatatlan, büdös :) Szebben nem tudok fogalmazni.
Állaga: olajos, nem habzik, és fürdés után nem hagy csúszós réteget
Hatása számomra nem nagyon volt, de jobb mint egy sima tusfürdő (nem viszketett a bőröm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Két nagy hátránya van: az illata és az ára.
Illat: számomra meghatározhatatlan, büdös :) Szebben nem tudok fogalmazni.
Állaga: olajos, nem habzik, és fürdés után nem hagy csúszós réteget

beautygeek

2012. november 26.

Nagyon vártam, hogy megvegyem ezt a tusfürdőt, de nagyot csalódtam. Az ára túl magas. 1200 forint körül volt (ezért 3 Balea tusfürdőt is lehet venni). Az illata sem tetszik, olyan mint a régi szappanoké. Az állaga okés, de nem habzik, fura érzés felvinni. Én valami nagyon csodás olajos bőrt vártam tőle zuhanyzás végére, de ugyanolyan mintha egy átlagos tusfürdőt használtam volna. Semmi extra. Pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Viki000

2012. november 23.

Nekem semmi bajom az illatával, igazából alig érezni valamit tusolás után. A hatása meg tetszik. Nem szárítja a bőrömet, sőt. Télen nagyon szeretem használni. Egyedül az ára zavar egy kicsit, 1100-ért vettem a DM-ben, ez azért nem olcsó, de gazdaságosabb, mint a többi olajos tusfürdő amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 22.

Elég régóta megvan, és azért nem nagyon használom, mert szerintem nagyon büdös, és nem hidratál annyira hogy ezen túl tudjak lépni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

cukee

2012. szeptember 28.

a bőröm szárazsága ellen semmit sem használt, akkor már inkább a dove, az sokkal hatásosabb. Amúgy jó vele zuhanyozni, de ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

terke29

2012. július 11.

Nekem ez nem jött be annyira.Minden rendben volt vele,rosszat nem mondhatok róla,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.