Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, Módosítva: 2014. május 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

A frissítő, kristálytiszta gél lágy tisztító gyöngyökkel újjávarázsolja a bőrt, és levegőhöz juttatja a pórusok legmélyén is. A különlegesen könnyű formula hatékonyan távolítja el a szennyeződést és a sminket anélkül, hogy kiszárítaná az arcbőrt.

karacsonyikaktusz

2012. október 25.

Szuper, bár télen lehet, hogy le fogok kicsit állni vele, mert azért éléggé szárítja a bőrt. A sminket is jól lemossa és nem csípi szét a szemet, ha ügyesen dörzsölöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Márti22

2012. szeptember 10.

Imádom! Olyan friss és üde tőle az arcom, hogy el se akarom hinni. A szennyeződésektől megszabadítja az arcomat, és tetszik az illata. Az én arcomat kicsit se szárítja =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

nani

2012. július 7.

Nagyon jó termék! Kiadós, az illata nagyon jó. A hozzá való nappali és éjszakai krémmel együtt használtam, -1 mert az én bőrömet kicsit szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

CocoSunrise

2012. június 28.

Többször is vettem, nagyon jó kis termék,rendesen tisztít, a sminket is remekül leszedi de nem szárít. Szebb lett a bőröm a használatától. A krém annyira nem jött be de ezt csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Pipacs

2012. június 28.

Szerintem nagyon jó, nem szárítja ki a bőrt, jól hidratál. De az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.