Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

Regiii

2015. november 12.

Imádom, de valahogy már jó ideje nem találok sehol sem boltban, még kínaiban sem :O Megszűnt volna? Vagy tudtok mondani boltot, ahol tuti lehet kapni (Pesten)? Már alig van a tubusban, és már régóta keresem...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Lina14

2015. június 25.

a krém illata kellemes, a tubusos, alul nyomós verzió telitalálat nálam! jobban szeretem a tégelyes krémeknél. kevés is elég az egész arcra, vékony réteg felvitelekor is érezhetően hidratál, szárításról szó sincs. sajnos smink nélkül is 3 óra után átfényesedik tapasztalataim szerint sminkkel ez még gyorsabb.van benne uv szűrő, ami plusz pont. berakom az esti programba, hátha úgy jobb eredményt kapok, egyenlőre megelőlegezek neki 4*ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

gsara02

2015. június 12.

Eleinte nagyon szerettem ezt a krémet, hűvösebb időben nekem teljesen jól működött, mattított, nem hagyott maga után zsíros érzést, sőt nagyon puha lett utána a bőröm, hamar fel is szívódott. Aztán ahogy jött a nagy meleg, zsírosodott tőle a bőröm, kifényesedett, mintha nem is ugyan az a krém lenne. Teszek még vele 1-2 próbát, ha nem jön be, marad a hűvösebb időkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

süsümanó123

2015. június 11.

Hamar felszívódik, de túl nehéz, nyáron olyan mintha maszk lenne rajtam. Volt már rosszabb is, de nem venném újra, max télre. Mattítani sem mattít annyira, úgyhogy szerintem nekem ez volt az első és utolsó ilyen tubusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Krisz78

2015. március 20.

Nekem nagyon nem vált be: már felkenéskor csillogott a fejem tőle.
Könnyű eldolgozni, kellemesen hidratál, de ami a feladata lenne, azt nem látja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Nekem nagyon nem vált be: már felkenéskor csillogott a fejem tőle.

christinee91

2015. február 5.

általában szeretek mindig újabb és újabb termékeket kipróbálni,de nappali arckrémből sosem kell újat keresnem, hiszen ez számomra jelenleg a tökéletes krém. Az illata nagyon kellemes, az állaga nagyon könnyen eldolgozható, hamar beszivódik és tényleg matt lesz a hatás, az ára is teljesen rendben van. Nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

sdm

2015. január 12.

Gyors beszívódás, kellemes illat, és tényleg mattítja az arcbőrömet. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Gyors beszívódás, kellemes illat, és tényleg mattítja az arcbőrömet. 5* :)

Priscilla

2015. január 6.

Hogyan tudtam én élni enélkül a krém nélkül eddig ?:D Nagyon sajnálom azt akinek nem hat vagy allergiás rá, mert eszméletlen jó egy termék! Nem szerettem soha az arckrémeket, holott lassan 26 éves vagyok és tényleg illene használni tudom! DE nem szerettem mert akármilyen félét, mennyiséget kenhettem sose volt az igazi és zsíros volt a fejem vagy fénylett, vagy leizzadtam aztán szuper volt az egész ... DE a Nivea ****glori halleluja *** 75-ml mint a kis kenceficák többsége, az illata nem túl intenzív, így nem idegesítő. Gyorsan beszívódik, matt, és tényleg van benne vmi formula ami egy primerre emlékeztet érzésben. Végre egy kencafica a smink alá. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Vivienna

2014. december 30.

Nagyon szeretem ezt a krémet, mert egyáltalán nincsen zsíros érzetem utána, hamar beszívódik és tetszik az illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

moonstar

2014. december 2.

Gondoltam rákeresek a kedvenc krémemre és elmondom a véleményemet róla. Nem is tudom, hogy hányszor vettem már belőle. Sok éve használom. Reggelente szoktam bekenni vele az arcom, éjszakára semmit nem szoktam rákenni, mert a bőrnek is kell egy kis pihenés. Ez az egyetlen krém, amitől nem pattogzik ki a bőröm! Talán azért, mert vízbázisú és hagyja lélegezni a bőrt. Az illata kellemes! Imádom! Vegyétek! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.