Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

szazsani

2014. november 26.

Nem rossz kis krém, a zsíros csillogásra, tényleg beválik, este elalvás előtt kenem be, másnap reggel meg lemosom, és üde matt bőröm lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Jutka1989

2014. november 21.

Kevés mennyiségben kell felvinni. Nekem nagyon bevált, imádom. Már 3x vettem újra. Most betáraztam belőle, mert az utóbbi időben nem találtam meg a boltokban. Nagyon sokáig elég. Alapozó helyett is jó, mert egyenletes tőle a bőr. Nem szárít, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Dalmicica

2014. augusztus 28.

Akciósan vettem meg, nekem fénylik tőle a bőröm, nem hidratál,igazából semmit nem csinál csak egy fénylő réteget kap az arcom. 2 pont mert nem kaptam kiütést tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

dana90

2014. augusztus 2.

Hasonló tapasztalataim vannak vele kapcsolatosan az előttem szólóékhoz. Max. 3 órát bír ki a homlokom, mielőtt zsírosodni kezdene. Az illata jó, még szerintem hidratál is egy kicsit. Adok neki 4 csillagot, megelőlegezve, hogy ha majd jön a hűvös időszak, akkor hátha jobban fog teljesíteni, nem úgy mint most 40 fokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

veronicca88

2014. június 23.

Megvettem, mert akciós volt, és kellett egy könnyű, nyári hidratáló az alapozó alá. Most rettenetesen dühös vagyok, ugyanis allergiás lettem rá. Az egész arcom vörös, viszket, ég. Óriásit csalódtam a Nívea-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

vrozi

2014. június 5.

Ritkán használok hidratálót, de ez azon ritka alkalmakkor megfelelőnek tűnik! Nem csodaszer, de nekem elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

anonimusgirl96

2014. április 26.

Rengeteg mattító krémet kipróbáltam már, eddig egy sem vált be. Csalódott vagyok, mert úgy gondoltam, hogy a Nivea jobb termékeket dob majd piacra. Nekem nem túlzottan jött be, talán valamivel később zsírosodik le a bőröm, mintha nem kennék fel semmit. 1-2 óráig marad matt a krém használatával. Elhasználom, ha már megvettem, mert azért nem volt olyan olcsó ez sem, de nem hiszem, hogy újra veszem. Egyik nap össz-vissz kb. 4 órát voltam távol itthonról, mire hazaértem úszott az olajos csillogásban a fejem, pedig felkentem indulás előtt.:s
Pozitívum, hogy az illata eszméletlenül finom! De ezzel sokra nem megyek.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

Pozitívum, hogy az illata eszméletlenül finom! De ezzel sokra nem megyek.:D

dandelion

2014. április 26.

Nagyon szeretem a Nivea krémeket, de ez az egyik legrosszabb termékük. Nincs mattító hatása, sőt mintha zsírosabb lenne tőle a bőröm, viszont hidratálónak sem mondható. Olyan mint egy zsíros bevonat az arcbőrömön. Egyetlen pozitívumként az illatát tudnám felhozni, mert az nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

sal

2014. március 8.

Jól hidratál,a bőröm is szereti és a mattító hatása is jól működik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Jól hidratál,a bőröm is szereti és a mattító hatása is jól működik nálam.

bokros

2014. március 5.

Én ezt használom napi szinten smink alá, ameddig nem találok egy számomra tökéletes helyettesítőt. A hidratáló hatása az én zsírosodásra hajlamos bőrömre tökéletes, az illatát is szeretem, azonban amiért le kell vonnom egy pontot tőle az az, hogy sajnos ha túl sokat rakok az arcomra, akkor egy meleg irodába ülve délutánra átfényesedik a bőrőm. Úgyhogy a mattító hatása nem tökéletes, ellenben ha nagyon kis mennyiséget rakok, akkor később kezd el fényleni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.