Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

Alexy

2014. február 13.

Nyáron nagyon szeretem használni. Nem csodaszer, de nagyon szeretem. Kellemes az illata, nem fénylik olyan hamar a bőröm, a hozzá tartozó termékcsaláddal szoktam használni. Nem tart egész nap a mattító hatása, (pedig olyan jó lenne) ezért csak 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

pacspa

2014. február 10.

Sokáig használtam, aztán kb. másfél éve észrevettem, hogy megváltozott az illata, és felkenve is más érzés volt. Nem is telt bele sok idő, mire a bőröm is rájött és onnantól nem tudtam használni a krémet, mert iszonyatosan kivörösödött az arcom. Napokba telt mire helyrejött...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

women

2014. január 23.

NIVEA többi termékéhez képest csalódást okozott, egyáltalán nem mattít, T-zóna fénylik használata mellett is, alapozó alá vettem, de abba hagytam a használatát egy hét után. Annak jó lehet, akinek nem zsíros a bőre, csak hidratálni szeretne. Illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

_-Mia-_

2013. december 31.

Több mint egy éve megvan a tubus, de még mindig megvan az egyharmada, ez azt hiszem, mindent elárul. Nyárra szerettem volna egy könnyű hidratálót, ami kicsit finomít a pórusaimon, és nem fénylek ki tőle. Nyárra a hidratáló hatása még elmegy, de a pórusaim még nagyobbnak tűnnek vele, és a mattítás is csak pár órácskáig tart, utána úgy kifénylik a bőröm mint aki étolajjal kenekedett. Télre a hidratáló hatása egyértelműen kevés nekem.
Az UV-szűrés az szerintem már bocsánat de rizsa duma benne: attól az egy árva összetevőtől ugyan mit lehet várni, ami ráadásul fény hatására veszít fényvédő képességéből?Észrevettem még, hogy mintha mindig a használatával összefüggésben jelenne meg egy-egy óriási, sokáig nem elmúló pattanásom, amit pedig az összetevőlista előkelő helyén állomásozó Myristyl Myristate számlájára írok, ami: "pattanásos bőrűek számára a kerülendő összetevő".... De lehet a Diazolidinyl Urea a ludas, amiből formaldehid szabadul fel...és nem elég, hogy irritál, de hosszútávon talán nem kéne formaldehiddel kenegetni magam...
Egy szó mint száz: nem fogom újra venni, pedig a tengeri só miatt akár egy szuper kence is lehetne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

sunshine565

2013. december 10.

Bár nem mattit ahogy ígérte de a bőrömet amit zsíros szépen kordába tartja,gyorsan felszívódik,és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Nikó

2013. december 7.

Normál bőröm van, ha fényes engem az sem zavar nagyon. Azért vettem, mert nyáron izzadékony az arcbőröm és könnyű, gyorsan beszívódó krémre vágytam. Még most télen is intenziven használom, nekem bevált, smink alá használom. Gyorsan beszívódik, kellően hidratál, nagy kiszerelés viszonylag és én akciósan 999 forintért jutottam hozzá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 7.

babuska15

2013. november 25.

Ez nem mattít semmit. Kb csak fényesebb lett tőle az arcom:( Az illata kellemes, ezért adok 2 csillagot neki:)

Update: -

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 25.

Update: -

zek

2013. október 19.

Javítom magam.
Nagyon jó krém, csak kicsit nehézkes. Hozzászokott a bőröm, csak annyi a bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Javítom magam.
Nagyon jó krém, csak kicsit nehézkes. Hozzászokott a bőröm, csak annyi a bajom.

ForestNymph

2013. október 11.

Szeretem ezt az arckrémet. Nem okoz pattanásokat, nem zsírosítja a bőröm. Természetes és matt eredményt kapok ha egy borsónyit összekeverek ugyanannyi alapozóval. Házi BB krém. :)) :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Aranyhaj

2013. augusztus 20.

Nyáron használom a krémet, nekem tökéletesen bevált az amúgy kissé száraz bőrömre és mattító púder használata mellett 32-33 fokig egész nap hat. Nálam csak akkor hatásos viszont ha csak egy kb. mandulányi mennyiséget használok, ha többet akkor pár óra után elkezd fényesedni a T-vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.