Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

lilibeck

2013. július 31.

nekem nem igazán jött be, mintha fel sem kentem volna az arcomra:s
de az illata nagyon jó:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

nekem nem igazán jött be, mintha fel sem kentem volna az arcomra:s
de az illata nagyon jó:)

Viri

2013. július 31.

Az első kb. egy órában valóban mattít, de utána zsírosabbá teszi a bőrömet. Télen nem hidratál eléggé, én inkább nyáron használtam egy ideig, de nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Cunika

2013. július 14.

barátnömét próbáltam ki egyszer, de nekem nagyon tetszett puha volt tölle az arcom, nem fénylett át és a szárazabb részeket is jól hidratálta!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Malachite

2013. július 7.

Egy ideje keresgélem a fényvédős, mattító, lehetőleg natúrkozmetikum nappali krémemet, aminek nincsenek olyan összetevői, hogy azt egy biofegyvergyár is megirigyelje...nos, ezt még nem találtam meg, de addig is gondoltam, egye fene, kipróbálom ezt. Tegnap este kentem be vele, gondoltam ha valami csúnyaságot okoz akkor azt ma még megoldhatom - eszméletlen gyorsan gyógyulok szerencsére - és csodák csodájára szereti a bőröm eddig. Nem ébredtem fénylő bőrrel mint eddig a többi állítólagos mattítótól, és nem lettek tőle kis pattanásaim mint a Balea mattítójától, ugyanakkor fényvédős, az ára baráti, és szép nagy a kiszerelése. Eddig elégedett vagyok, mivel egy éjszakától ki szokott derülni, hogy mennyire fogjuk szeretni egymást, de mindenképpen jövök még vissza update-elni. Eddig megelőlegezem az öt csillagot a rémes illata ellenére is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

ulexyt

2013. július 5.

A Sparban vettem leárazva, azt hiszem olyan 600Ft-ért, gondoltam, bármire is jó lehet. Használom a márka ugyanilyen radírját, azt szeretem az illata miatt (meg persze, radíroz is). Ennek a krémnek (magnóliás) is nagyon tetszik az illata és nekem szépen kiegyenlíti az arcomat, kellemesen feszesíti, sminkalapnak teljesen jó...a mattító hatásáról nehéz beszélnem, mert általában teszek rá sminket és akkor az már csalóka...ár-érték arányban nagyon jó vétel volt, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Ivlisz

2013. július 2.

Ezzel a krémmel nem igazán vagyok elégedett. Nagy reményeket fűztem hozzá a Nivea Visage Jung testvérével kapcsolatos pozitív tapasztalataim alapján. Ettől a krémtől húzódik a bőröm, mitesszeres lettem és a vegyes bőrtípusom miatt még csillog is a fejem. Szerintem nem hidratál eléggé, mert az orrom körül és a homlokomon kicsit elkezdett hámlani a bőröm. Az illatában nem csalódtam, az hosszú ideig érzem. Ha elfogy, nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

marta.kisasszony

2013. június 10.

Szeretem, de mivel még nem voltak igazán meleg napok, nem nagyon tudtam tesztelni, mennyire állja meg a helyét mattításban... eddig teljesen OK. Kicsit hidratálhatna jobban is. Elégedett vagyok vele, nem kellemetlen az illata, rendesen beszívódik, de szerintem az én vegyes arcbőrömhöz hosszabb távon valami hidratálósabb verzió való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

manocska81

2013. április 9.

Szeretem ezt a krémet, de fogalmam sincs, hogy miért. A mattító hatására én annyira nem esküszöm. Az én zsíros/kombinált bőröm hamar kifog rajta. Kb 2-3 órát bír, de azt is csak télen. Nyáron még annyit se. Viszont nem képez miteszereket és nem is gyullad be tőle a bőröm. Talán ez a krém fogy el a leggyorsabban. (Többet használok egyszerre ... értsd jól : egyik nap ezt, a másik nap másikat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Kata lizator

2013. március 20.

Nekem sajnos patis lett a bőröm tőle. (Csak a T-zónában használtam, mert kombinált a bőrtípusom.) Sajnos nem tudom így használni, csak áll a szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Miau87

2013. március 11.

Amit legutóbb vettem,annak más az összetétele.Tengeri ásványok helyett,magnólia van benne,pontosan nem emlékszem mert a dobozát kidobtam,a tubuson pedig nincs magyar írás.Az tuti hogy 3 nap használat után pattanásaim lettek.Remélem hogy nem ettől,bár gyanús,azért használom tovább mert nekem nagyon bejött!

Update:Borzalmas ez a magnóliás újdonság.Tiszta apró pattanás és piros folt lettem tőle.Pedig a régi olyan jó volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.