Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

lanita

2013. március 11.

Szerintem először én is a tengeri ásványokat tartalmazót használtam, most a magnóliás van. De most már szerintem csak ezt lehet kapni. Könnyű, friss krém, szép, egyenletesebb a bőrfelszín tőle, viszont van abban valami, hogy pattanásokat okoz. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

szabiina

2013. február 6.

Az én bőrömnek tökéletesen megfelel, mattít, amennyire kell, puha tőle a bőröm. Már a sokadikat használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

vörösáfonya

2013. január 25.

Átlagos hidratáló, kombinált/zsíros bőrre, mattít, közepesen hidratál. Azért vettem nyáron, mert fényvédős. Váltanék, ha találnék jobb fényvédős krémet, SPF 15-el, de idáig nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

april

2012. december 28.

Többet vártam tőle... :( A mattító hatás nem sokáig érezhető, egy egyszerű könnyű krém kellemes illattal, de hosszú távon nem szerette a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

oswin

2012. december 20.

Még nyáron használtam,de nagy csalódás volt.Nagyon fénylett tőle az arcom,ráadásul patik is kijöttek tőle,amik aztán hipp-hopp elmúltak miután már nem használtam.Nem is hidratált annyira mint vártam,nekem ennél több kellett,pedig akkor nyár volt...Aztán adtam neki egy második esélyt,de a hatás ugyanaz,és újra jöttek ki pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 20.

hempike1

2012. december 1.

Nagyszerű krém, tényleg matt hatása van a T-zónában. Kár, hogy nem tudni, hányas faktorszámmal véd a naptól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

Bibike

2012. november 22.

Nekem nem mattította az arcoman különösebben. Főleg nyáron nem. Hidratáló hatása megfelelt számomra. Ami idegesített benne, hogy idővel kicsi darabokban "lehámlott" az arcomról, főleg ha előtte tonikkal kezeltem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

KergePárduc

2012. november 5.

Tényleg jól mattít, és nagyon szeretem ahogy hidratálja a bőröm. Viszont a pattanásokon, mitesszereken nem segít, de nem is lett több tőle. Illata is nagyon friss. Élettel tölti meg az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

annipanni

2012. november 3.

Nagyon jó krém, egy időre tényleg mattít, megfelelően hidratál, nagyon finom az illata és könnyen beszívódik. Sminkalapnak is tökéletes, nem hámlik kis "hurkákban", amikor rákenek valamit. A fényvédő miatt is pluszpont jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

betty88k

2012. október 16.

Anno nagy örömmel és várakozással vettem meg, de sajnos nekem nem vált be. Egy óra múlva ugyanúgy fénylett a bőröm mintha fel se kentem volna, viszont a száraz részeket jól hidratálta. A mostani mattítóm bár drágább, de azt is hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.