Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

jns.melinda

2012. szeptember 21.

Nekem nem jött be. Kár volt az előző mattító hidratálómat otthagyni. Egy pár órát tényleg nem fénylik az arcom tőle, de mióta ezt használom mindenféle pattanások jönnek elő az arcomon. A hidratálása kielégítő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Missy

2012. szeptember 21.

Nyár elején vettem, és várakozáson felül teljesített. Jól hidratál és az arcom sem fénylik tőle, kánikulában is jól bírta. nagyon elégedett vagyok vele, ráadásul DM kuponnal olcsón tudtam megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Rencsike02

2012. szeptember 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg,és nagyon jól tettem.Nagyon jó kis krém.Évekig Vichy Promattot használtam,amitől már kb 2 óra mulva csillogott az arcom a T-vonalban.Ezzel reggel bekenem,és du-tánig simán birta még a nagy melegekben is,pedig nagyon zsíros bőröm van.Örülök hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

eda

2012. augusztus 20.

Könnyen, gyorsan beszívódó krém, ami tényleg mattít és hidratál. Az illatát is szeretem. Most nyáron ezt használtam, nálam az uv szűrőrendszer terén is bizonyított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

vidike

2012. július 30.

A Dm-ben jelenleg 1700 Ft, de most van Dm-es kupon rá, úgyhogy most 1200 Ft-ért be lehet szerezni. Nem rossz kis krém. Nagyon jól hidratál és mattít. Nekem főleg az orromra kell mivel az eléggé zsíros, de a pattanásszárító zseléktől viszont kiszárad és hámlik, amúgy az eddigi szárítós, mattítós krémekkel is mindig ez volt a gondom.De ez nem ilyen!!! Eltűnteti a kellemetlen csillogást és nem szárítja ki a bőrt, hanem puhává teszi azt. Nagyon jó hidratáló és mattító krém, abszolút nem pénzkidobás!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 30.

mignon

2012. július 17.

Nagyon szeretem nyáron használni (télen a Balea termékét használtam, aztán nyárra fényvédőset kerestem). Kombinált bőröm van, és ahogy én látom jól hidratál és mellette matt hatást is biztosít, mindezt viszonylag tartósan. Azt nem tudom, hogy mennyire véd a naptól, szimpla nyári munkás napra megfelelt, nem égtem le, de strandra azért nem ezt vinném :) Persze a negyven fokban izzadtam, de ezt nem is lehet kiküszöbölni. Az összetevők miatt fogok mást nézni (lassan elfogy), de ezt nem nézve egy nagyon jó krémnek tartom.
Kérdezték hol lehet kapni, drogériákban szerintem tuti, én is dm-ben vettem, kb. 1500Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Ryana

2012. július 3.

Megéri az árát!
Nem egy csodaszer valóban, de a hasonló árú mattító krémek közt ez jó választás, mattító hatása érzékelhető, bár igazán sokáig ez sem tart. Jól hidratál, könnyen felszívódik, állaga, illata kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Megéri az árát!

Anna98

2012. június 27.

Jó kis hidratáló nyáron, mattítja a bőröm de csodát ne várjon senki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 27.

Jó kis hidratáló nyáron, mattítja a bőröm de csodát ne várjon senki tőle.

Malnus

2012. május 31.

Már a második tubussal használom, egész jó krém. Hamar beszívódik, nem ragacsos, jól hidratál és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

csipkebogyo

2012. május 28.

A meleg hónapokra vettem, ugyanis akkor az amúgy száraz bőröm hajlamos a T-vonalban kifényesedni. Attól függetlenül, hogy nem vártam csodákat a mattító hatásától, kimondottan szeretem, kellemes az illata, jó érzés a bőrömön, nagyon gyorsan beszívódik és megfelelő éjszakai krém mellett elegendő hidratálást nyújt napközben is. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.