Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

Snoopy

2012. május 27.

Körülbelül 2 hete használom, lehet több. Még nem akartam véleményt írni róla, de nem bírom visszatartani :D Nagyon meglepett ez a krém. Tényleg mattít, hidratál és nem mitesszer képező. Tartósabbá teszi arcom mattságát persze ez sem tart egész nap, de ezt szerintem egy krémtől se lehet elvárni. Egyenlőre nagyon elégedett vagyok vele, ha megszokná a bőröm és már nem ugyanezt hozná vagy bármi változás történne, rögtön meg fogom írni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 27.

cirrus

2012. április 23.

Nyáron a használata mellett sokkal gyorsabban elkezdett fényleni az arcom, félre tettem, és most télen próbálgattam de akkor meg túl száraz lett a bőröm. Nekem nem jött be, de másnak ettől még természetesen beválhat.

update: gondoltam mielőtt kidobom kap még egy esélyt. Hát a bőröm most kifejezetten szereti, áttetsző porpúder alá használom (a púder magában eléggé szárítja a bőröm) és a kettő együtt nagyon jó.
3 csillagnál többet azért nem adok így sem, mert ha csak önmagában használom még jobban fénylik az arcom mintha nem is lenne rajta semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Rony

2012. április 11.

Nyári hidratálónak vettem, mert tartalmaz fényvédőt és emellett mattít is.
Az illata nagyon kellemes, amit a Nivea-tól már megszokhattunk. Az állaga is nagyon jó, könnyen felszívódik. A mattító hatásáról annyitm hogy pár óráig valóban matt marad a bőrfelszín, de utána minimálisan kifényesedik a bőr. Ezért nem vonok le csillagot, mert szerintem nincs olyan krém, ami egy egész napon át matt bőrfelszínt biztosítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Nyári hidratálónak vettem, mert tartalmaz fényvédőt és emellett mattít is.

TerraNostra

2012. április 6.

A hidratálása miatt nem adok 5-öst. Lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

A hidratálása miatt nem adok 5-öst. Lehetne jobb is.

chowhound90

2012. január 17.

Kezdetben számomra is tökéletesnek bizonyult, aztán egyre rövidebb ideig bírta az arcom kifényesedés nélkül.. Az illata viszont nekem is nagyon tetszett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

szaniblue

2012. január 7.

Az illata kellemes volt, jól hidratált és egész jól mattított. A mattító hatása nem tartott egész nap elég hamar elkezdett fényleni az orrom. Többször is próbálkoztam vele (főként az illata miatt :D ) de valahogy nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

gabbancs

2011. november 3.

Nekem nagyon tetszett ez a krém. Megfelően mattított, hidratált, gyorsan beszívódott. Viszont pár hét mindennapi használat után elmúlt minden hatása. Szárította a bőröm, nem gátolta a kifényesedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 3.

Nuckuruc

2011. október 28.

Tényleg mattít. Csak egy gond van vele.... nekem kombinált bôrtipusom van, és egy kicsit szárítja az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 28.

Sorea

2011. október 28.

Nekem nagyon bejött! Simává és puhává teszi a bőröm. Annyi a hátránya,hogy ritkán lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.