Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Segít eltávolítani a korpát és fényessé teszi a hajat. Bőrbarát pH-értékű. Mindennapi hajmosáshoz is alkalmas. Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

solyaorsolya

2011. október 23.

Most teszteltem és úgy gondolom többet nem fogom használni. Ugyan az illata és az állaga jó, de nehezen habzik, kiöblítéskor éreztem, hogy totál összeragadt a hajam tőle. Szárításkor pedig nem adott friss érzetet inkább olyan tartás nélküli, elnehezült, másnapos volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

termelinda

2011. augusztus 29.

Én meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Én meg vagyok vele elégedve

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. augusztus 13.

Nekem semmit nem ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Nekem semmit nem ért.

korfu09

2011. július 24.

Kipróbáltam én is a Nivea korpásodás elleni sampont. Ami mellette szólt, hogy kellemes volt az illata, az állaga is megfelelő. Ami nem szól mellette, hogy zsírosít és a korpa megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 24.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

nem korpás a hajam de egy mini kiszerelésben kipróbáltam.. nem vártam sokat tőle, nem is kaptam.. nem lett valami fényes a hajam tőle viszont zsíros igen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Stina

2011. május 25.

Akinek nincs korpa gondjuk, azoknak az ismerőseim elégedettek vele, mint samponnal. De valóban korpás hajra... hát... semmi hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 25.

anduuus

2011. április 26.

Az én helyzetem nagyban súlyosbodott tőle..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 26.

Az én helyzetem nagyban súlyosbodott tőle..

rnee

2011. március 21.

Termékmintaként kaptam. Jó illatú, hatékony, már amennyire egy termékmintából ezt meg lehet állapítani (nekem kb. 4 mosásra volt elég)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.