Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

knoemi

2019. július 29.

Alumíniummentes dezodort keresve találtam rá. Az illata nem a legjobb, de megszoktam. Jól véd, nem irritál. Vegyes érzelmeim vannak, pedig alapvetően jól teljesített.
Update: 2 éve elég rövid ideig használtam, az illatával nem tudtam megbarátkozni. Néhány napja újra kipróbáltam és a mostani széles választékhoz képest gyengén teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Bee028

2019. június 14.

Nagyon sokszor újravevős a termék nálam. Mivel sokáig voltam olyan helyzetben, hogy negyon meg kellett gondolom mire költök és mennyit ezért ez nálam a "luxus" kategóriás dezodor volt, mindig próbálgattam olcsóbb dezodorokat, de valahogy aztán következőnek mindig ezt vettem. imádom az illatát. Nyári melegebb izzadósabb időben nem volt elég a reggeli fújás belőle, de én alapból nagyon izzadós vagyok. Most úgy használom, hogy golyós dezodor mellé, "frissítés" gyanánt. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Pofike

2018. december 5.

A hónalj területét teljesen kiszárította, szinte hámlott a bőr...számomra használhatatlan volt. Illata elment volna de nem fogom újravenni. Sőt, ettől a márkától nem is fogok kísérletezni. Ruhára fújva fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Monika93

2018. július 17.

Nagyon kellemes az illata, viszont nem mondanám, hogy 48 órát véd és illatosít (de hát melyik dezodor igen...). A kifúvója nagyon jó, nagyon szépen és egyenletesen fújja ki a dezodort. Ezt egyik másik dezodor kifúvójára sem mondhatom. Rajtam úgy fél napot érződik, viszont még nem próbáltam ki "akciódús" napokon, kíváncsi vagyok, vajon akkor hogy teljesít. Végigszagolgattam minden aluminiummentes dezodort, de ennek volt a legjobb illata. Teljesen meg vagyok elégedve vele, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

zsizi

2018. június 24.

Ha jól emlékszem, ez volt az a dezodor, amitől majdnem megfulladtam, amikor kifújtam a flakonból. Undorító szaga is volt ráadásul, és borzalmasan dezodorált, büdös lettem tőle (az illatanyag miatt, nem az izzadás miatt). Életemben ilyen rossz terméket nem használtam még. Kb. 5-6 éve lehetett ez a próba, azóta "fújós" deoból csak adidast használtam. Ez a rossz emlék eléggé emlékezetes maradt, így én senkinek sem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Liana88

2018. június 24.

Legjobb alumentes termèk! Szèpen teszi a dolgát, friss az illata is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Legjobb alumentes termèk! Szèpen teszi a dolgát, friss az illata is! :)

csillaghajnal

2018. június 14.

Kedvelem, jó az illata és ráadásul alumíniummentes! Tényleg hatásos, jó választás az izzadtságszag ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Boboka89

2018. május 18.

Aluminium mentes deot kerestem.Eddig is azt használtam már más márkáktól,de nekem melegebb időben már nem teljesítettek megfelelően.Ebből viszont este is érzem a reggeli pici adag fújást. Az ára is baráti az aluminium mentesek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Tutajka

2018. április 29.

Nagyon hatásos! Egy hosszú, meleg nap után sem érződött kellemetlen szag a hónaljamon hanem csak a spray finom illata. És mellesleg aluminium mentes is, ami szintén nem mindegy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

zitus

2017. október 29.

Megfelelően véd,jó az illata, nagyon szeretem. Néha elkalandozom, de mindig visszatérek hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Hidratálók: Propylene Glycol