Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

levendulalány

2017. szeptember 15.

Igazából nekem ez egy "semmi különös" kategória. Az illata kellemes, nem tolakodó.
Ami viszont nagyon érdekes, hogy iszonyú hamar elfogyott, pedig nem fújtam agyon vele magam. Elfújkálgattam, ennyi. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Pinky

2017. július 22.

Finom illata van, nem büdösödök be, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Finom illata van, nem büdösödök be, tetszik.

csikosmatyas

2017. június 20.

Nekem tökéletesen bevált. Nyárra is. Nem csak szerintem, de a környezetem szerint is véd a szagok ellen. Egész nap kitart.Az Én izzadásomat abszolút mértékben kezeli, se hónaljkarika, se borzszag. Kellemes, természetes illata van amit sokáig megőriz. Megbízható és viszonylag olcsó (euro familyben 500 Ft). Hát most komolyan kell ennél több ??

Up. Már bocs, de aki büdösen izzad annak irány az orvos, mert vagy bőrgomba vagy cukorbetegség, a dezodor egyikről se tehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

eszterszekely

2017. június 4.

Az illata nagyon kellemes.
A hatása... Hm. A 24 órás ígéret az nyilvánvalóan hatalmas túlzás, de persze ezt nem is várom el egy alumínium só mentes dezodortól, mert alapvetően emiatt döntöttem ezen termék mellett. Aki erre vágyik az ne ezt használja, elég széles a paletta a brutális 48-72 órás dezodorokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Az illata nagyon kellemes.

Vizililiom

2017. április 7.

Az illata nagyon kellemes, a hatása 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Az illata nagyon kellemes, a hatása 5*

Sweetgirl

2017. március 23.

Kellett pár nap, mire hozzászokott a bőröm,de összességében én nagyon megszerettem. Kellemes illata van, nem irritál. Elég folyós, de hamar szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

fdorottya

2017. február 3.

Nálam nagyon jól teljesít. Szerettem volna egy alumentes dezodort. Erre esett a választásom. Jól döntöttem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

lynxcat

2017. január 23.

2012 Nivea Fitness Tour ajándékcsomagban volt belőle egy kis dezodor minta :) Meglepődtem magamon, hogy ennyire tetszik ez a dezodor, hiszen nem szeretem a jázmin virág illatát. Azóta vásárolom ezt a terméket. Nyáron jobban szeretem, mert akkor is jó illata lesz az embernek, ha nem fúj parfümöt a napsütés miatt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

niksss00

2016. október 24.

Nagyon örültem amikor rátaláltam, végre egy aluminium-mentes, jó illatú, "igazi" dezodor, ráadásul a kedvenc márkámtól! El is használtam belőle egyet, újravettem, de hiba volt. Valójában a kellemetlen szagoktól sosem védett, ugyanúgy izzadtam, mintha semmit sem fújtam volna magamra, pedig a golyós változatát is használom alá, az szintúgy semmit sem ér sajnos, pedig egész nap egy helyben ülök. Váltottam, és nem szeretném többet használni!

A két csillag mindössze a finom illatnak, és az egyébként szerintem legjobb Nivea márkának köszönhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Vaslady

2016. szeptember 9.

Illata tetszett a DM-ben,azért is vettem meg.
De azt vettem észre,hogy telnek a hetek,hónapok,és egyre ritkábban nyulok érte.
40 fokban nem teljesit,ugy ahogy komolyabb fizikai munkanál sem.
Amikor kicsit hidegebb van,akkor fogom elfujkálni,mert kidobni sajnálom.
Ujra venni nem fogom,mert nekem a hónaljamat csipi a benne levő alkohol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Illata tetszett a DM-ben,azért is vettem meg.
De azt vettem észre,hogy telnek a hetek,hónapok,és egyre ritkábban nyulok érte.
40 fokban nem teljesit,ugy ahogy komolyabb fizikai munkanál sem.
Amikor kicsit hidegebb van,akkor fogom elfujkálni,mert kidobni sajnálom.
Ujra venni nem fogom,mert nekem a hónaljamat csipi a benne levő alkohol.

Hidratálók: Propylene Glycol