Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Demonshadow

2016. szeptember 7.

A Rexonáról váltottam át erre, mivel valami természetesebbet, jobb összetételűt szerettem volna. Az illatát még a mai napig szoknom kell, mivel kissé furcsa az évek óta megszokott illathoz képest. Viszont elég keveset fújni belőle, egyáltalán nem hagy nyomot, és még árban is jó. Az izzadság kezelésében legalább olyan jó, mint az előző, amit használtam. (4 csillag)

Up.: Annyi rosszat hallottam az utóbbi időben az aluminíniumot és tartósítószereket tartalmazó dezodorokról, hogy inkább átálltam ezekre a biobb cuccokra. Eleinte nagyon jól használt, azonban az utóbbi időben szomorúan konstatáltam, hogy már semmit nem ér. Hiába fújom be vele magam napjában akár 20x is (ahogy egy korábbi hozzászóló is írta), ha komolyabb fizikai munkát végzek, amiben megizzadok, mondjuk ki, büdös leszek. Hiába izzadásgátló, egyik se tudja elérni, hogy egy csepp veríték ne ütközzön ki a hónaljon (maximum a botoxszal lehet ezt elérni), de azért a szagokat egyiknek se lenne szabad megengednie. Ez azonban olyan, mintha tényleg nem érne semmit, hiába van rajta a mentes. Kukába vele, pedig sokáig kifejezetten szerettem. (1 csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

andeve

2016. augusztus 9.

imádom az illatát, igaz, van benne alkohol, de nem irritál, izzadok,de nem vagyok büdös, kb ezt is lehet várni egy alumíniumsó-mentes dezodortól, bár egy nap többször be kell fújni magam, ezért -1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Ermyan

2016. június 2.

Nagyon jó!.... Ha az ember napi 20x befújja magát vele. :D Teli van alkohollal, szóval még éget is, folyik össze vissza ha kicsit több kerül fel. Illata annyira nem rossz. Régen is volt ilyenem, akkor érdekes módon jó volt, szóval nem tudom mi történt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Jucushh

2016. március 20.

Elsősorban azért választottam, mert alumíniummentes. A bio dezodoroktól tartottam, nem hittem abban, hogy megbirkóznak a testszagban és az olvasott recenziók is ezt igazolták. Így gondoltam - mivel a NIVEA dezodorok átlagban jónak mondhatóak - kipróbálom ezt a terméket és nekem bevált. Finom az illata, a bőröm nem szárítja és nem irritálja, elfedi a kellemetlen szagokat, bár tapasztalatom szerint 12 óráig és nem 48. De nincs vele semmi baj és biztosan nem fogok egy ideig más termék után kutakodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

PerfumePippi

2016. március 11.

Az elkendőző sztár. Használtam már arra, hogy a kissé megszottyadt dezodorálásomat (akár magát a ruhát is) felfrissítsem vele. Arra jó megoldás, akár közepesen hosszú távra is. De semmiképpen nem nevezném 24 órás terméknek. Hogy önmagában mennyit bír, azt nem tudom megmondani. A fújós deo a felfrissítésre jobb megoldás a stifteknél.
Ami miatt levonok, az a fullasztó hatása: míg használod, ajánlom, hogy vagy menj ki a szabadba, vagy ne végy levegőt a fürdőszobában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Silvi

2016. február 16.

Kiváló termék. Először is mert aluminiumsó és tartósítószermentes, ami alap kellene hogy legyen, hiszen erre az apróságra odafigyelve sok kellemetlenségtől megóvhatjuk a bőrünk. Másodszor nagyon kellemes az illata, illetve teszi a dolgát, teljesíti amit egy dezodornak tennie kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

bolyhosnyuszi85

2015. szeptember 4.

Az illata borzalmas, ahogyan a hatása is... Pedig más Nivea deóval meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Lills

2015. június 18.

Teljesen random választottam, és elégedett vagyok, mert hatásos, egész jó visszafogott illata van és más probléma sincs vele. Újravenni most nem fogom, de később simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

Clenccy

2015. május 26.

nagyon odafigyelek arra, hogy csak természetes anyagok találkozzanak a bőrömmel, ezért esett erre a választás, mert nem tartalmaz alumínium sót. 5 éve használom napi rendszerességgel és még sosem hagyott cserben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

javanna

2015. február 26.

Egy másik nivea dezodorról, a stress protectről váltottam erre. Az már egyszerűen nem működött. Ezt csak ilyen másodiknak vettem, de meglepően jó. Az illata kellemes, és tartós is. Ami még tetszik hogy az izzadást nem fogja úgy vissza, viszont a szagokkal elbánik. Két dolog ami zavar, hogy kicsit nehezen szárad és irritálja a torkom, mikor fújom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Hidratálók: Propylene Glycol