Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Heléna

2014. november 16.

Attol feltem, hogy nem fog elbanni az testszaggal mivel nem tartalmaz aluminiumot, de kellemesen csalodtam benne. Meg az intenziv tancprobakat is kibirja, jo persze az izzadsagot nem fekezi meg, a szagokat viszont igen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 16.

Gabriella1992

2014. november 15.

Nagyon sokáig használtam, mert alumínium mentes. De meguntam és váltottam. Ez minden "hibája".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Nem intenzív a hatása, de kissé természetesebb, mint a több hasonló deo. Ezt a próbálkozását értékelem a cégnek. Sajnos tény, hogy a "rosszabbak" jobbak...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

v.szilvia789

2014. augusztus 1.

Pár évvel ezelőtt sokáig használtam, de egy idő után hozzászokott a bőröm és már nem működött. Amíg használtam addig sem volt tökéletes a hatása. Találtam hasonló tudásút fele ennyiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

lumiukko

2014. július 25.

Nyáron is teljesen jól működik, egyszer sem lettem izzadtság szagú a használata mellett. Természetesen az izzadást alusók hiányában nem gátolja, de ez nekem nem probléma. Az illata jó, de nem túl erős, nem nyomja el a parfümöt. A ruhán nem hagy foltot (én 1 percet azért mindig várok a deozás és felöltözés között).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

floracska6

2014. április 9.

Ez a deo tényleg nagyon jó! Egész nap véd (jobb a lotusosnál is) és még aluminiumot sem tartalmaz! Ez és a lotusos is valami miatt erősebb egy átlagos fújós deonál, tehát ablak mellett kell fújni mert köhögtet.
Amugy az illata is nagyon jó, én imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Amugy az illata is nagyon jó, én imádom

roro

2013. december 28.

nem vagyok kifejezetten izzadós, örülök, hogy találtam alumíniummentes dezodort. az illatát is szeretem, nem kell sok belőle és ablak mellett fújom magamra mert elsőre tényleg erős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

Anci11

2013. december 17.

Én alapból eléggé izzadós típus vagyok, de úgy vettem észre mintha segített volna valamit a helyzeten, illata nagyon finom és sokáig is megmarad rajtam! Nem kell azért tőle csodákat várni de szerintem egy elég jó termék, plusz pont hogy az érzékeny bőröm nem pattog ki tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 17.

e.m.e.s.e

2013. december 11.

Számomra használhatatlan. Annak ellenére, hogy 1. egyáltalán nem vagyok izzadós és 2. tél van. Több alkalommal próbálkoztam vele, de az eredmény mindig ugyanaz volt: reggel használtam, majd estére borzalmas "illatú" lettem (még soha nem tapasztaltam ilyet, rosszabb az illatom, mintha nem használtam volna semmit). Termékmintával rendelkezem belőle, soha nem vennék belőle teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

MPetra

2013. október 18.

Nem tetszik egyáltalán! Amikor magamra fújom szinte fulladok tőle(pedig nem nyomom ki a fél flakont)nem tetszik az illta se, és még izzadtam is tőle! Használtam már jobb deo sprayt!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Hidratálók: Propylene Glycol