Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

dorcus89

2013. augusztus 25.

Nekem nem jött be. Az illata sem tetszik, szinte maró, erős, nekem kellemetlen. Utána a hónaljon kellemes illatú, elviselhető. Engem is csíp miután használom, ezért többet nem veszek. Izzadásgátlása sem jó, írjátok hogy nem ez a dolga. Hát akkor miért hirdetik, hogy 24órás dezodorálás. Szerintem az a dolga, hogy amit ráírnak azt teljesítse, hisz ezért veszed meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

butterfly

2013. július 14.

Tényleg nem mérsékli az izzadást, de nem is ez a dolga. Viszont a szagokat teljesen jól elfedi, maximum még egyszer be kell fújnom magam aznap. Néha szokta csípni a hónaljam kizárólag ezért vonok le egy pontot, de egyébként teljesen jó alumíniummentes dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 14.

Bettina

2013. július 10.

Az illata kellemes, jól teljesíti a dolgát, nem csíp, nem hagy nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Az illata kellemes, jól teljesíti a dolgát, nem csíp, nem hagy nyomot a ruhán.

Ingrido

2013. június 3.

Én ezt a jázminosat használtam, aminek az illatával nem igazán jöttem ki. Végül is nem tolakodó, megszoktam. Olyankor érdemes használni, amikor nem baj, ha izzadunk, csak ne legyünk büdösek, és fontos, hogy kevésbé mérgezzük magunkat. Pl.: terhesség, tisztító kúra, edzés. Ja, és jobb nyáron. Szerintem alufree-ből teljesen jó. Bár, ha már mentes, akkor ne a hajtógázas változatát vegyük meg... Nem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

zsoficza

2013. május 13.

Alumentes deot kerestem, be is ruhaztam egy ilyenre. Nekem meglepoen jol mukodik, persze nem tokeletesen, de az elvarasaimat felulmulta, ugyhogy adok neki 4 csillagot. Izzadasgatlast semmitol nem varok, az kb olyan mintha orok eletet varnek egy vitamintol.. :D A mirigyek mukodeset nem fogja megallitani ha rafujunk valamit a honaljunkra - hacsak nem sikerul valahogy eltomiteni a porusokat, ami viszont minden csak nem egeszseges. A kellemetlen szagot viszont nekem jobban elfedi mint a tobbi altalam eddig probalt deo, ugyhogy en osszessegeben jo velemennyel vagyok rola.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

kovacsrekaa

2013. március 28.

Szerintem ez a Nivea egyik legrosszabb deója.. Van 2 db termékmintám, 1 db flakonos.. de kidobtam. Borzalmas! 24 órás izzadsággátlás? Jobban izzadtam tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Langel

2013. március 17.

Az a jó benne, hogy nincs alumínium só tartalma. Viszont én úgy nem tudom használni, hogy pl télen pulcsi kabát stb... viszont nyáron amikor fedetlen hónaljjal mászkálok, vagy strandra tökéletes. Illata kellemes és nem szárít. Nálam nem irritálódott semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

rekacsucsu98

2013. március 2.

nem a legtartósabb , de nem rossz semleges, kellemes illata van -ami nem rossz mert a parfümök illatát nem nyomja el , már a 2.-at használom belőle , ja és nem hagy foltot a fekete ruhán sem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 2.

csipkeorsika

2013. január 9.

kellemes, diszkrét illat, semmi hatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

kellemes, diszkrét illat, semmi hatás :)

bbertie

2013. január 6.

Tegnap egy pesti bevásárlókörűtön úgy éreztem, hogy a deom cserben hagyott, így mivel még messze volt a nap vége, beszaladtam az egyik drogériába és ott megláttam potom 370 Ft-ért a többi nivea 600 ft-ja ellenében. Gondoltam ez tökéletes lesz erre a célra, így bedobtam a kosárba. Az illata nem igazán jön be, de a célnak megfelelt. Nem gondolom, hogy ez lesz a favorit, de ki tudja....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Hidratálók: Propylene Glycol