Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Henci

2013. január 5.

Az illata nagyon finom, tartóssága olyan közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Az illata nagyon finom, tartóssága olyan közepes.

kitticat

2013. január 4.

Nekem nagyon bevált, még a nyári kánikulában sem lettem büdös,alumentesek közül egyik legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

anita

2012. november 6.

Sajnos bármennyire is érdekes és divatos a (Bio-florine) természetazonosság, az illatán kívűl nincs benne semmi meggyözö, és az is csak alig 1 óráig tart, pedig nagyon nem vagyok izzadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

judit.petes

2012. október 28.

Nemrég volt valamelyik női magazinhoz csomagolva ajándékként,otthon láttam csak,hogy alu-mentes,külön örültem is neki.Az illata kellemes,elég sokáig érezni. Nekem eddig ez a legjobb alumínium-mentes deom, semmi kellemetlen szag nem érződik még a nap végén se. Megérdemel 4 csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

truska

2012. október 16.

egész jó,szerintem ez az egyik legjobb Nivea, az illata nagyon jó és sokáig megmarad, és nem fogja meg a ruhát, és hogy mindez aluminium nélkül,az kifejezetten dicséretes. Sajnos nálam az izzadás mennyiségét nem csökkentette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Gitta

2012. július 8.

Az illata és az alumíniummentessége miatt gondoltam, hogy kipróbálom.
Nekem se vált be, izzadás ellen egyáltalán nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Az illata és az alumíniummentessége miatt gondoltam, hogy kipróbálom.
Nekem se vált be, izzadás ellen egyáltalán nem hatásos.

Suzy

2012. június 24.

Jò illata van.Viszonylag tartòs,ugyanùgy izzadok tőle. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Jò illata van.Viszonylag tartòs,ugyanùgy izzadok tőle. :-(

Trinity3

2012. június 6.

Nagyon jó az alumíniummentesek között. Bionsent próbáltam még, de ez jobb áron van és jobb hatásfokú is nálam. Nekem elég, ha nem az izzadást gátolja, hanem a kellemetlen szagokat, és ez megvan. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

meseke

2012. május 20.

Pozitív, hogy nem tartalmaz alumíniumot és tartósítószert. Amikor deot választottam, ez volt az elsődleges szempont. Nem éppen a leghatásosabb izzadásgátló, de az illata jó és még egy fárasztó nap végén is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

ribizli

2012. május 14.

Nem tudom miért csodálkoznak az emberek, ha egy aluminium-mentes dezodorról kiderül, hogy nem gátolja az izzadást. Az aluminium tartalmúaknak pont ez a lényege, még ha károsak is (sok évnyi kutatás után sincs még bizonyíték arra, hogy összefüggés lenne a mellrák kialakulása, és az aluminiumtartalmú deo-k használata között), hogy megakadályozzák a pórusok légzését. Ezáltal, hogy a pórusok el vannak tömítve, nem tudnak távozni a méreganyagok, tehát nem izzadunk. Természetesen az egyszerű aluminiumos deo-k sem mind akadályozzák ezt meg, legtöbbjük hiába tartalmaz aluminiumot, semmi hatása nincs a jó illatán kívül.
Aki továbbra is izzadni akar, de egészségesebben, annak megoldást a természetes dezodorok jelentenek, mert ezek természetben előforduló timsót tartalmaznak, amely nem szívódik fel a bőrön keresztül, így nem tömíti el a pórusokat. Elpusztítja azokat a baktériumokat, amelyek a testszagot okozzák, ezért aki ilyet használ, tovább izzad, ám nem keletkezik testszag.
Aki pedig nem akar izzadni, de természetes módon szeretné ezt tenni, no számára nincs ötletem. Valamit valamiért.

Ez a termék számomra 4-eske, a jázminos változatát használom, eleinte nagyon zavart az illata, mostmár megszoktam, és egy cseppet sem gátolja az izzadást, de arra használok mást, ami igenis aluminiumtartalmú, és annak használata után fújom be magam ezzel a dezodorral, így nem is izzadok, és jó is lesz az illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Hidratálók: Propylene Glycol