Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Barabell

2012. május 14.

Sosem szoktam az alapján vásárolni, hogy milyen termékekről lehet éppen a legtöbbször hallani, de ennek a reklámja valamiért megfogott és kíváncsivá tett. Be is szereztem egyet, de már az első használat után éreztem, hogy nem kellett volna... Csak az illata tetszett, viszont az, hogy nedvesnek éreztem a bőröm utána, nagyon zavart. Sokkal jobban szeretem a púderesebb dezodorokat, számomra azok működnek a legjobban, ennek viszont vizes hatása volt.
Gyorsan kerestem is egy másikat, mert ez egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Gyorsan kerestem is egy másikat, mert ez egyáltalán nem vált be.

Yndre

2012. április 14.

Júj, ez nekem nagyon nem.... Az illata isteni és alumíniumsó-mentes, de sajnos ennyi ami pozitívum. Az izzadásgátló hatása nulla, csak itthon szoktam használni, mert 1-2 órát bír maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Rege

2012. március 23.

Én a lótuszillatú verziót használom. Nem irritál, s díjazom a bőrbarát összetevőt meg a finom, friss illatot, de a tisztaság érzés hamar elillan, az izzadásgátló ereje nagyon gyenge. Ahhoz képest, hogy 24 órás dezodoráló hatással reklámozzák, pár óra alatt már nedves a hónaljam, pedig messze még a nyári meleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

molbolesy

2012. március 19.

Nagyon szerettem, nekem nem csípett és még este is finom illatom volt. Jól dezodorál. max pont ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Csíp, pedig nem érzékeny a bőröm, nem használ semmit izzadás ellen és az illata is irritál egy idő után. Tiszta pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

berni88

2011. december 16.

Erre az aluminium mentes dologra nemrég figyeltem fel. Rendben van, hogy egyre jobban mennénk vissza a természetes dolgokhoz, ne mérgezzük magunkat meg ilyenek.
De ez a termék számomra: büdös, nem gátolja az izzadást semennyire sem (nálam legalábbis)
És mivel ez egy spray, a hajtógáza ugyanúgy károsít (igaz "csak a környeztet").
Szóval a környezet és egészségtudatosság jegyében inkább a bevált termékeket használjuk, mert ha már úgyse válik be legalább ne szennyezzük a környezetünket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

És mivel ez egy spray, a hajtógáza ugyanúgy károsít (igaz "csak a környeztet").

málnamánia

2011. december 10.

Sok reményt fűztem ehhez a dezodorhoz. Az illata tetszik és sokáig érezhető,de brutál módon csíp!!!! Van,hogy kis idő után elmúlik,akkor semmi bajom vele. De valamikor meg egész nap csíp és még csak lemosni sem tudom,mivel nem hordok magamnál dezodort,mert nem szokott kelleni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

blanchee

2011. december 8.

Rendkívül büdös és csíp, az izzadásgátló hatása is 0. (reggel amikor használtam, konkrétan öklendeztem tőle, még anno nővérem vette nekem)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

tittus

2011. december 8.

Nagyon finom illata van,jó sokáig érződik. Engem nem csípett,meg voltam vele elégedve,bár nyáron azért napi többször is fújni kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

citromhab

2011. október 23.

Hiába az alumínium-mentesség és a finom illat, nagyon csípett és a dezodoráló hatását sem éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Hidratálók: Propylene Glycol