Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Rony

2011. október 20.

Nekem használt.A golyós deo-m natúr, nem elég hatékony, de ezzel együtt tökéletes.
Az illata túl erős, kicsit zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

Az illata túl erős, kicsit zavaró.

Armilla

2011. október 16.

Ez volt az első olyan dezodor, amitől kicsattogott a hónaljam. Miután befújtam magam, rá pár órára kedzett el szúrni, égni és viszketni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

betti

2011. október 8.

Szerintem nagyon jó. Hatékony (pedig nagyon izzadós vagyok) és engem még borotválás után sem csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

tothdyna

2011. szeptember 5.

Nagyon gyorsan magamra fújtam és abszolút nem éreztem az izzadsággátló hatását. Amitől még gyakrabban fújtam és fújtam. :( Az illata nagyon tetszett, de nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

citromhab

2011. július 3.

Nem volt túl hatékony, még golyós dezodor használata mellett sem. Az illata kellemes, de nagyon csípte a hónaljamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

CherryBlossom

2011. június 6.

Most én is ezt használom. Az illata kellemes, estig kitart. De azt nem mondanám, hogy tökéletes izzadásgátló. Szerintem ha elfogy, mást próbálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 6.

markovichm

2011. május 27.

Nekem sajnos nem vált be. Nem tudom mitől, de nagyon csípi, égeti a hónaljam. Már másodszor próbálkozom vele, de most is nagyon csípett. Pedig nem most borotváltam vagy ilyesmi...Nem tudom mi lehet vele a gond, mert a többi Nivea termékkel eddig még nem volt bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 27.

starlight

2011. május 15.

Nekem bevált, reggeltől estig hatékony, ami szerintem nagy dolog egy alumíniumot nem tartalmazó terméknél. Már jópárat kipróbáltam, kevés sikerrel. Az általam eddig próbáltak közül ez a termék a második legjobb. Az első a Sanex alumíniummentes deója, amit itthon sajnos nem lehet kapni (remélem már nem sokáig...). Azért ha pl. bulizni megyek 1 alumíniumosat használok, biztos ami biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 15.

Hidratálók: Propylene Glycol