Nivea

Ár:   739 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

nezili

2015. június 22.

Haaaat... evek ota hasznalaom, mert ez a dezodor veeeegre nem budos! Mar minden fajtaban kiprobaltam, kb ugyanolyanok, de igyekeztem ammoniamenteset vasarolni. Az illatat szeretem es telen tokeletes hacsak nem valami brutal muanyag cuccban vagyok. Nekem hala istennek nincs halalszagom altalaban, bar igy a nyar folyaman delutanra mar igencsak erzodik egy kis izzadsagszag, ugyhogy ez nem tul jo. Szerintem legkozelebb beujitok valami mas termeket, hatha...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 22.

zsofbar77

2015. június 17.

Valóban fantasztikus illata van, talán nem is volt.még ilyen finom dezodorom. De én úgy vettem észre, hogy semmit nem használ, sőt, csak ront a helyzeten, amit nagyob sajnálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

levendula72

2015. június 11.

A Deo illata finom, viszont én ragadok tőle, és nálam teljesen hatástalan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 11.

A Deo illata finom, viszont én ragadok tőle, és nálam teljesen hatástalan volt.

Majestic

2015. április 23.

Kellemes illatú deo, én már a 48H-s változatban vásároltam meg. bár nem hinném, hogy nagy a különbség. Ami számomra meglepő volt, hogy a termék szilárd tömbként van ugye benne, de mikor a bőrödhöz ér, teljesen krémes állagú lesz rajta. Fura, de jó fura:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

beuska89

2015. április 11.

Nagyon jó, még délután is ugyanúgy érezni az illatát, nincs izzadság szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Nagyon jó, még délután is ugyanúgy érezni az illatát, nincs izzadság szag.

Tincsa

2015. április 11.

Ez a második alu mentes dezodorom. Az előző baleás volt, de az valami borzalom volt. 1 óra után már büdös voltam, úgy hogy nem is mozogtam :D.... De most épp akciós a rossmann-ban, hát gondoltam megér egy próbát. És láss csodát, működik :D Tegnap futás előtt bekentem magam, jól beöltöztem (h izzadjak)... hazaértem, ellenőriztem...és semmi, se szag se izzadság :) Szóval eddig nagyon bevált, de majd később update-elek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

DittyCat

2015. március 29.

Nekem nagyon bevált, pedig eléggé izzadós vagyok. Eddig ez az egyetlen alumíniummentes deo, amitől a hónom alja nem szaglik pár óra után. Szóval ezt nem kell újrakenni a nap folyamán, hanem tényleg sokáig hatékony. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

Ildi25

2015. március 3.

Nekem semmit sem ér. Oké, hogy alumínium mentes, de teljesen hatástalan, sőt úgy vettem észre hogy még az izzadást is fokozta. Sokkal nedvesebbnek éreztem magam, mintha nem használtam volna semmit. Valamint a szagokat sem tünteti el. Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve és biztos nem fogom újra venni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Christy

2014. december 17.

Szinte teljesen hatástalan, az illata kellemes. Egyetlen jó tulajdonsága, hogy alumínium-mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

Ingrido

2014. november 30.

Teljesen hatástalan. Illata enyhe, kellemes. Természetesen az alumínium-mentessége fogott meg, de kínos, hogy semmit nem ér. Ha nem kenek oda semmit, az is alumínium-mentes, ingyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil