Nivea

Ár:   739 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Hetti21

2014. augusztus 28.

Az üveges-golyós kiszerelésben vettem (ami nehéz, így utáltam a táskámban hordani). Alumíniummentessége és illata miatt vettem meg, de nagyon büdös lettem mintha semmivel se kentem volna be magam, télen adok neki még egy esélyt, de lehet, hogy nálam is a kukában végzi.. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 28.

darkbeforestorm

2014. július 14.

nagyon jó illata van ennek a deo-nak. és körülbelül itt a vége minden pozitívumnak amit el tudok róla mondani. gyakorlatilag teljesen hatástalan. nem vagyok annyira nagyon izzadós de azért valamilyen deo-t használni kell. de sajnos ezzel olyan mintha semmit nem használnék. az illata is elillan elég hamar. igazán sajnálom, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

istar

2014. július 7.

Szerintem jó az illata, én szeretem,de sajnos tényleg nem hatasos melegebb időkben, ezert én úgy használom, hogy egy pumpás flakonba öntök egy kis ásványvizet bele egy nagy kanál szódabikarbonát,és mielőtt használom a stiftet ezzel befújom magam a kettő együtt szuperül hat.
Szóval ne dobjatok ki hanem próbáljátok meg igy főleg ha bejön az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

Szóval ne dobjatok ki hanem próbáljátok meg igy főleg ha bejön az illata.

Móni-ka

2014. április 16.

Az illata maximum 5 percig érződik (minden túlzás nélkül), az izzadást már-már fokozza inkább, mint csökkentené, tényleg nekem személy szerint szinte semmit sem ér. Ennek tetejébe egy hét használat után pirosra csípte a bőröm. Erről ennyit. Egyetlen pozitívuma az, hogy jó az illata, de öt percnél nem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

PAncsi79

2014. január 16.

Télen, hidegebb időben ezt szoktam használni.
No nem azért, mert annyira jó, inkább csak azért, mert eddig még nem találtam jobbat. Hűvös időben nem izzadok túl sokat, így legalább ekkor használuk alumínium mentes dezodort, azonban az izzadós napokon rajtam sem segít túl sokat.
Ráadásul a stiftes változatokat preferálom, viszont nem nagyon találok ilyen kiszerelésben alumíniumsó-mentes deot, ezért maradok ennél.
Az illatát én nem igazán szeretem, mert jobb kedvelem a púderes illatokat, de mivel csak felkenéskor érzem, nem akadályozó tényező.
Ha találnék jobbat, lecserélném, de stiftes változatban eddig még nem sikerült, így marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

Télen, hidegebb időben ezt szoktam használni.

B_Anna

2014. január 7.

Sajnálom, hogy nem olvastam el a Krémmániát, mielőtt megvettem. Eléggé impulzusvásárlás volt, na...akció, meg minden. De nekem sajnos egy forintot sem ért meg. A jázmin illat körülbelül 5 percig volt érezhető, ahogy felkentem, és megszáradt, utána semmi, majd nemsokára a saját testszagom...ami egy dezodor használatakor azért elég kellemetlen. Pedig nem vagyok extrém izzadós, és semmi különös megerőltetés nem ért aznap (utólag mostmár szerencsére), de kritikán aluli a teljesítménye. Értem én, hogy természetes, meg minden, de ezért igazán felesleges volt pénzt kiadnom, még ha akciós is volt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Hencida

2013. november 14.

Nálam is 5-öst kap, már a harmadikkal veszem, lótus illatban. Nem tökéletes, de az eddigi alumentesek közül, amiket próbáltam ez viszi a pálmát:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

melindae

2013. október 15.

Ez is 5 csillagot kap akárcsak a Lotus társa. Szerintem nagyon is jó, száraz marad a hónalj utánna, illata kellemes és kitart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

sritus

2013. március 26.

Az illata jó. ez minden pozitívum, ami elmondható róla. Eddig nem igazán izzadtam, most érzem mindig, hogy nedves a hónaljam :(
2 csillag, mert az első használathoz képest javult a helyzet, lehet, hogy hozzá kell szoknia a bőrömnek :)

Update: borzasztóóóóóóóó, a kukában landolt. Eddig nem izzadtam erősen, most már büdös is vagyok :( sürgős csere!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

picicsibi

2013. március 14.

Nagyon lelkes voltam amikor annak idején meghallottam hogy a Niveának van egy olyan deoja amiben nincsen alumínium, viszont ez a lelkesedés nem tartott sokáig.
Sajnos én elég izzadós vagyok,úgyhogy nekem szinte semmit nem használt.
Ha jól emlékszem el sem használtam, visszatértem a régi jól bevált deomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Sajnos én elég izzadós vagyok,úgyhogy nekem szinte semmit nem használt.
Ha jól emlékszem el sem használtam, visszatértem a régi jól bevált deomra.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil