Nivea

Ár:   739 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Tesa

2013. március 13.

Kellemesen csalódtam. :) Nem vártam sokat, pláne nem egy Nivea dezodortól. Régen semmit se értek, az utóbbi pár hónapban meg már csak erre esküszöm. Most ezt próbáltam ki, és pár hét tapasztalat után is ugyanolyan hatásos. Az állaga tökéletes, gyorsan felszívódik, nem kell fél órán keresztül feltett kézzel álldogálnom, miközben épp elkések. Nem hagy fehér foltot sem a sötét ruhákon, se nedves érzést. Egész nap tökéletesen gátolja az izzadást és nem vakarózok tőle ellentétben az alumíniumosokkal. :)
Azt azért megjegyezném, hogy nem az alumínium mentessége miatt választottam, engem annyira nem érdekel ez a téma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Thyra

2013. február 25.

Megvettem ezt a terméket, mert ugye legyünk biok meg természetesek és pfúj alumínium.... Nos ez a valami azoknak jó, akik tolerálják, vagy nem szégyenlik a saját testszagukat. Viccet félretéve, szeretem a jázmin illatát, de mivel nem teljesíti azt amire hivatott, elég gyorsan elveszti ezt a kellemes illatot is. Szóval ha izzadásgátlás, akkor éljen az alumínium!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 25.

sabrirory

2013. február 17.

Az illata miatt megtetszett és megvettem....csalódnom kellett...eddig nem volt izzadságszagom...ezután lett....Nem ajánlom senkinek,borzadály 1csillagot kap az illata miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Missglamorazzi

2013. január 7.

Nekem is volt egy ilyenem, az illata tetszett, de egyébként nem valami. A többi Niveával nincs gond, de ez nem teljesít olyan jól. Akik jobban izzadósak, még próbára sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

ForestNymph

2012. december 17.

Az illata isteni, arra rá tudnék szokni. De hiába természetesebb összetevőjű, a funkcióját nem tölti be. Icipicit vagyok izzadós, de az a minimális is idegesít, de ez még rá is erősített. Szabályosan lebüdösödtem tőle! :D Ritka kellemetlen volt.
Úgyhogy inkább az alumíniumos deo-k, mégha nem is egészséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Úgyhogy inkább az alumíniumos deo-k, mégha nem is egészséges.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 9.

Nemrég kezdtem el használni, előtte Laverdét és Organicot használtam. Azokhoz képest ennek picit erőteljesebb az illata, engem a DKNY Be Delicious-re emlékeztet. 48 órát biztos nem tart, annyit nem is várnék el tőle, ugyan 24-et sem, de mondjuk egy fél napig megfelel. Legalább nincs benne alumínium, kellemes felkenni, és nekem a ruhát sem keni fehérre. Elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 9.

papupanni

2012. november 1.

Az illatát imádom, egész nap bírnám szagolgatni :) Viszont amúgy nem nagyon használ... Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

Fairygirl

2012. október 28.

Hiába alumíniummentes szerintem borzasztó. Felkenve egy fura réteget hagy maga után és az izzadtság, valamint az izzadtságszag ellen ellen pedig semmit sem használ.
Egyedüli pozitívum, hogy finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Egyedüli pozitívum, hogy finom az illata.

Sparklepony

2012. október 10.

Anno Ő volt az első alumentes dezodor, amit vettem, a hirtelen váltás miatt nemigen volt hatékony. Lassan már fél éve nem használok alumíniumsós dezodort és a napokban újra a kezem ügyébe akadt. Kimondottan hatásos volt, de egy-két használat után egy reggel azt vettem észre, hogy a kis tekerentyűje megadta magát. Szóval jelenleg ott figyel a polcon egy majdnem teljes adag dezodor, amit nem tudok kiimádkozni a csomagolásból :S Nem tudom, másnak volt-e esetleg hasonló problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

svivko

2012. július 30.

Nagyon finom, friss illata van. Az állaga felkenve egyáltalán nem zavaró, szeretem, és kész. Még csak most kezdtem el megfigyelni a 10 féle dezodorom közötti különbségeket, de ennek van az egyik legfinibb illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil