Nivea

Ár:   739 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nano

2012. június 6.

Én is ezt használom, jó, hogy kicsit erősebb az illata mivel egy alumentes deo-nál az kell! Igazából az ilyen 24órás védelmet biztosító kijelentéseket az összes alumentes deo-nak el kéne felejtenie! Nem véd sajnos a szagok ellen sem egy idő után, de én már megtaláltam a kis praktikámat a shea vaj formájában, kicsit kenek a hónaljamra és úgy a deo, komolyan mondom nem hittem volna, de sokkal sokkal tovább szagtalan vagyok. Aztán, hogy arra milyen deo-t kennek illatnak igazából mindegy, ennek jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Hibiszkusz

2012. június 6.

Azt hiszem nekem ez a jázminos változat volt meg, imádtam az illatát, örültem, hogy végre nincs benne alumínium, de ezzel le is zárult az örömöm. Mikor otthon kipróbáltam rá kellett jönnöm, hogy egy ragacsos vacak az egész. Már felkenéskor olyan érzésem volt a sok trutyitól, mintha 70 fokban megizzadtam volna. Baba hintőport kellett ráraknom, hogy elviseljem addig amíg veszek egy másikat. Valami borzalom az állaga. Több mint 10 évvel ezelőtt voltak ilyenek a Nivea stiftek, ezért nem is szerettem őket akkor. Gondoltam azóta kinőttek abból, hogy ilyen használhatatlan trutymót gyártsanak. De nem. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 6.

Sephira

2012. május 30.

Számomra sokkal kellemesebb illata van mint a lótuszosnak, pedig nem rajongok a jázminért, egész megszerettem. :) Friss, tisztaság illatú.
Pozitívum hogy nincs benne alumínium só, erre váltottam az előtte levő Charme stiftről mert igaz hogy annak is semleges illata volt (ennél is semlegesebb) és abban sem volt alumínium, viszont az új változatban van triclosan ami szintén nem barátságos összetevő. :(
Magában nem izzadásgátló és nem tartós illatú, de valamit használni kell ami nem olyan káros.
Tuti tipp amit olvastam valahol, nekem bevált, szódabikarbónával használom, kicsit rakok belőle a stiftre, garantáltan egész napra gátolja a szagok kialakulását. :) (Izzadást nem gátolja, a szagokat szünteti meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil