Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

levendula72

2015. június 11.

Sajnos nekem ez is teljesen hatástalan, ráadásul ettől is ragadok. Az illata viszont szuper, kár hogy nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 11.

rekeszke

2015. április 27.

Szuper az illata, de nem teljesített jól. Értem én, hogy nem izzadásgátló, nem is ezt vártam tőle, de azért a szagot semlegesítse...Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

MsKors

2015. március 25.

Használtam egy darabig (kb. 3 hónapon át), az illata nagyon jó. Viszont időnként beadta a derekát, egy tök sima ülős napon olyan büdös voltam, mint aki lefutotta a maratont deo nélkül, máskor meg még nap végén is teljesített. Nem jöttem rá mitől függ a hatása. Egyébként megfelelt, csak valamiért időnként nagyon elkezdett viszketni a hónaljam, majd félelmetes mennyiségben hámlott le a bőröm tőle. Amióta másikat használok, nem történt ilyen. Azóta néha egy-egy alkalommal még elkenem a maradékot, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

mitrealina

2015. február 14.

Hát a 48 óra nem igaz... Max. fél napig érzem az illatát.( Viszont az legalább nagyon jó!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

pampamacska

2015. február 9.

Nagyon tetszik az illata, csak nem érzem annyira hatásosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Nagyon tetszik az illata, csak nem érzem annyira hatásosnak.

peacetácia

2014. december 1.

Akciósan találtam rá, ezért úgy gondoltam a szokásos dezodoromtól eltérek, és váltok... hát nagy hiba volt, nem vagyok egy izzadós fajta, de ez a kis termék megoldotta, hogy az legyek, így visszaálltam a szokásos garnier-hez! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Szaszmancs

2014. november 19.

A nyári alumínium túladagolást próbálom a hidegebb időben ellensúlyozni ilyen minden mentes deókkal. Nem ez az első próbálkozásom, tudom mit várhatok el ezektől a termékektől, úgyhogy szerintem reálisak az elvárásaim. Nyilván izzadok tőle, mért is ne izzadnék, de szerencsére nem olyan zavaró nálam ez az állapot. Ami sokkal inkább zavar, az a kellemetlen szag. Ennek a dezodornak szuper illata van, de sajnos hamarabb áttör rajta a testszag, mint vártam. Egy hosszú nap vége felé már cserben hagy, úgyhogy vissza fogok váltani egy jobban teljesítő mentes deóra, de azért nem akarom lehúzni ezt sem, mert ebben a kategóriában bizony kompromisszumokat kell kötni. Annyit érdemes róla tudni még, hogy nem olyan púderes állaga van, mint az ilyen stiftes megoldásoknak általában, hanem zsíros, ez sokaknak kellemetlen érzés lehet, én mondjuk szeretem, mert nem szárítja a bőröm. Semmilyen irritációt nem okoz, borotválkozás után sem - ez sem elhanyagolható szempont azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

kisbors

2014. október 17.

Én nem értem itt a nyavalygást... "nem hatásos"," izzadós lettem tőle"... khm szerényen megjegyzem, hogy izzadság gátlásra csak az alumíniumos deók jók, hatékonyak. Minden egyéb csak szagtalanít, de nem mérsékli az izzadást, így hiába van aki esküszik, hogy ettől ő nem... nem csodaszer!!!!!

Ez olyan célcsoportnak való, mint én, aki mellrák veszélyeztetett, és nem használhatok alusós dezodort, mert csak növelem a kockázatot egy esetleges mellrákra. Így nekünk maradnak az alternatívák.

És kb ennyit is várhatunk el tőle: semlegesítse a szagokat. Ha meg akarjuk gátolni a felső foltosodását, akkor vagy trikót veszünk a felsőnk alá (ősrégi férfi trükk) vagy hónaljbetétet teszünk a ruhába ami felszívja az izzadságot.

Tájékozódni kéne első körbe. És reális elvárásokat támasztani a termékekkel szembe. Akkor nem is lenne csalódás.

Az olyan érvek egy termék mellett, hogy "de hát ez bio"... régen megért egy sírva röhögést, mára csak fásultság maradt. Aki veszi a fáradságot és utána olvass annak a fogalomnak, hogy mi az, hogy "bio" és milyen feltételeknek kell megfelelni, egyből rájön, hogy kencékből nincs olyan, hogy "bio". Természetes vagy természetes közeli vonal van.

Az illata kellemes, nekem tetszik az állaga is. Az külön bónusz, hogy míg a versenytársainál jóval több elmegy a folyósabb állag miatt, ebből egy leheletnyit felviszek és egész nap érzem magamon a lótusz illatot. Eddig bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Tittencs

2014. október 8.

Sajnos én sem tudok több pontot adni rá... eddig azt hittem, hogy nem vagyok egy izzadós típus...aztán jött "ő" és kiderült, hogy ez csak addig igaz rám ameddig egy valamirevaló dezodort használok...:) 1-2 órát ha kibír de azt is elég nehézkesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

hbscale

2014. július 22.

Az illatával nincs semmi bajom (a jázminosat még nem mertem kipróbálni...), és a hatása kb. olyan, mint egy alus deóé, legalábbis az én bőrömön. De ez elvileg bio deo, így OK, bár a PEG-8-ban nem vagyok biztos, hogy az jó nekem... Szerk.: A jázminos is kellemes illatú nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil