Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

L.A.Izabella

2014. július 12.

Az illata kellenes, az állaga jó, mert krémesebb, mint amúgy a stiftek, és Juhééé!! alumínium mentes. Szuper... Csak éppen izzadásgátlásra nem való. Lefekvés előtt szoktam vele bekenni magamat, hogy ne kelljen kidobni, ha már nem olcsón megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

melindae

2013. október 15.

Még sokszor újra fogom venni, mert bevált. Száraz hónalj, kellemes decens illat, semmi zavaró, foltokat nem okoz, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Wiwike

2013. október 11.

Úgy gondolom,hogy 2 hét használat után megilleti a véleményem. :) Ó a második alu-mentes dezodorom,előtte a Lactovitot próbáltam (nem nyűgözött le,mintha jobban izzadtam volna tőle,nagyon kellemetlen foltokat okozott). A Nivea nálam jobban teljesít,tudni kell,hogy nagyon izzadós típus vagyok.Sajnos. :( A leírt fura állagot nem tudom mire vélni,talán az a különbség hogy lágyabb a sima kenősöknél? Nálam ez is abszolút pozitív,sőt az illata is. :) Kibírta a pörgős munkanapot reggeli kenés volt csak,ugyanígy az edzést és az egyéb izzasztó sulis napokat is! Remélem javítok a tendenciáján,mert nekem mondhatni bevállt,remélem a későbbiekben is jól fog teljesíteni és nem szokja meg a bőröm. Szóval tőlem kap egy 5öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Virag45

2013. október 9.

Én is megvettem mert alu mentes, és eddig csak nagyon drágákat láttam. Az illata szerintem nem számít annyira, illatmentest is vennék csak hatékony legyen szagok ellen :) Hát, ez nem vált be, mint ahogy írták többen, velem együtt lett büdös :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

MayaBaba

2013. augusztus 15.

Nekem jó az illata és az állaga is, az alumentes deók közül eddig ez vált be a legjobban, nagyon jól gátolja az izzadást. A PEG-8 tényleg nem bizalomgerjesztő...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

marta.kisasszony

2013. június 10.

Nem vagyok az az izzadós-büdösödős fajta, így szerencsére nem érzem annyira a negatív hatását, de hosszú újjú pólóval én senkinek sem ajánlanám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Csilla32

2013. május 17.

Nézzük csak......az illata jó, amíg nem használom, de utána fura lesz, az állaga kissé ragacsos.
Nem, hogy 48 órát, de 5-öt sem bír ki, nincs benne alumíniumsó, de nem is használ úgy. Nem venném újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

fagas

2013. április 11.

Már megijedtem, hogy velem van valami baj, ugyanis nekem sem vált be ez a stift, de olvasva az előttem írt véleményeket, kezdek megnyugodni.:-) Nem is eresztem "bő lére" a mondandómat, minden, amit írhatnék, már elhangzott előttem. 2-es, mert az illata azért tetszett, de a hatékonysága...:-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 11.

miomio

2013. február 12.

Iagzából nem tudom, hogy minden rendben van -e a látásommal, de az én lótuszillatú deom elejére 48 óra van írva :D A pórusokat biztos nem tömíti el ,köszönhetően az állagának. Az illata kellemes . Nagy előnye, hogy nincsen benne alumíum só. Olvasva itt a korábbi véleményeket azt kell, hogy mondjam, alumínium nélkül nincs olyan hatákony izzadásgátlás. 4 est adok az illata miatt, egyébként 3as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Jennyke

2013. február 6.

Ezt inkább ne vegye meg senki.A legrosszab deo amit valaha használtam,ragacsos és egyáltalán nem véd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil