Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nita86

2013. január 7.

Az illata jó (bár nem olyan kiemelkedően finom), az állaga nekem nagyon nem tetszett, csúszós, már amikor magamra kentem olyan érzésem volt, mintha izzadt lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Októberi Lány

2012. december 26.

A boltban tetszett az illata, de nap közben fura szaga lesz, velem együtt, mert nem igazán hatékony... Nyugis téli napokon a semminél több, de ez minden. Az állaga viszont sokkal finomabb, mint az alus dezodoroké, és nem hagy fehér foltot, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

Szivike18

2012. december 14.

Ez egy egész jó dezodor . . . télen! 40 fokban a hatása nem tart ki egy órán keresztül sem.

Update: Francokat! A -10 fokban sem ér semmit! Nyáron abbahagytam a használatát, mert nem bírta a strapát, de rá kellett döbbennem, hogy télen sem megy neki a dolog, pedig nem vagyok egy hú de izzadós fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Kiscsillag5

2012. december 12.

Ez a dezodor valami szörnyű. Felkenés után nem sokkal a hónaljam közepére került szinte az egész. Rossz az állaga, gusztustalan fehér maszat. Az izzadás ellen nem sokat ér és az illata sem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

batari.barbi

2012. október 29.

Nem igazán vált be :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Nem igazán vált be :/

timilla

2012. október 25.

Hétvégén szoktam használni, amikor mondjuk elszaladok valahová 2 órára, ennyit bír ugyanis ez a deo. Vicces, hogy képesek 24 órás védelem szlogennel ellátni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

Midnight Fairy

2012. október 25.

2 szóval: Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

2 szóval: Soha többet!

Mya

2012. október 5.

Bátran ki merem jelenteni, hogy a legrosszabb dezodor amit eddig próbáltam. Több Nívea deom volt már, általában a stifteket részesítem előnyben, de eddig mindegyik bevált többé kevésbé. Ez egyszerűen használhatatlan. Szerintem büdös, a régi szőrtelenítő krémekre emlékeztet a szaga, állaga is fura, olyan kellemetlen érzés a bőrön, a hatásáról meg ne is beszéljünk. Nekem a 48 órás változata van meg, de 3 órát sem bír. Lehet hogy bőrbarát, de az első dezodor lesz amit a kukába fogok dobni. Nagyot csalódtam a Níveában....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

u.nonó

2012. augusztus 30.

Az illatát szeretem, és egészen frissítő érzést nyújt számomra. Külön értékelem, hogy az előző dezodorokhoz képest végre nem marad fehér nyom. A hatékonysága jelenleg számomra megfelelő (nagy kánikulában nem próbáltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

bambi023

2012. július 1.

én megvettem, sőt az egész termékcsaládot, hogy na akkor térjünk át az egészséges dolgokra. hát a döntést nem nyáron kellett volna meghoznom. ez a dezodor semmire nem jó. szagot nem fed el, izzadságot nem gátol. igaz hogy egészségesebb, mint a többi nivea. azt hiszem télen fogom elhasználni, ezzel kompenzálva, hogy izzadós létemre sajnos nemtudok csak úgy megválni az aluminium hatásától 40 fokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil