Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

miraclum

2012. június 9.

Volt szerencsém kipróbálni, kíváncsi voltam, hogy milyen. Nem vártam tőle túl sokat és nem csalódtam, mert tényleg nem sok mindent csinál azon kívül, hogy általa jópár érdekes(nem pozitív értelemben) anyagot kenek magamra, és mint kiderült, tök fölöslegesen...
Én nem vagyok szakértő, de az összetevőket nézve nem értem, hogy melyik az, ami elméletileg megakadályozná a szagok kialakulását. Ennyi erővel az ima is hatásosabb lehet a szagok ellen...
Egy ideje tesztelem a szódabikarbónát, csak úgy önmagában. Állítom, hogy ennél sokkal hatásosabb, és nem is ártalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Sephira

2012. május 30.

Én nem ezt, a jázminos változatot használom, az számomra kellemesebb illatú mint ez. A lótuszos már bocsánat de számomra büdös. :( Csak azért egy pont mert ennek az illatát nem bírom, a jázminos 4-est kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

havasfebruar

2012. május 16.

Nagy csalódás, pedig külön örültem, hogy végre egy alumíniumsó-mentes...Ragacsos, mancsos, természetesen befogta a kedvenc pólóimat is. Ráadásul nemcsak, hogy nyomot hagyott, hanem sárgás-fehéres foltokat hagyott maga után, amit még előmosással sem tudtam kiszedni belőlük. :( Ráadásul semmit sem dezodorált, felkenés után kb 1-2 órával már el is múlt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

FGness

2012. május 15.

Édesanyám használta, hónapokig jó volt, aztán egyszer csak piros kiütések jelentek meg tőle a bőrén. Nehezen múltak el és azóta más dezodortól is kijönnek, pedig eddig semmi hasonló panasza nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Fenolia

2012. május 3.

Sajnos nem vált be, már a reggeli kutyasétáltatás alatt felmondja a szolgálatot.
Az illata nem rossz, de mást nem nagyon tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Az illata nem rossz, de mást nem nagyon tud.

Izubabyke

2012. május 3.

Hát ez a termék tényleg borzasztó, ennyire rossz dezodorom még sosem volt. Ragacsos, és nem használt semmit. Kuka lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Fannikahh

2012. április 29.

nekem fájt tőlea bőrőm.. nehezen tudtam feltenni mert ragadt.. és nem tartott nekem sokáig az illata..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

gabbancs

2012. április 23.

Meglepően hatékony. Nem néztem összetevőlistát mikor megvettem, mert évek óta alumíniumsós deot használok, az egekig magasztalt alverde pedig nem jött be, és kíváncsi voltam ez mit tud. Most meg nem tudok dönteni, hogy melyik a kisebbik rossz: az alumíniumsó vagy ez az összetevőlista... Maga a termék jobban működik rajtam, mint a legtöbb, így a hatása 5, viszont az összetevők miatt 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

zsoszek

2012. március 21.

Végre egy könnyen beszerezhető és olcsó deo, ami alumínium só mentes. Sajnos stift formátumban nem sok cég gyárt ilyet.Van még min fejleszteni, de kezdetnek nem rossz. A luxus márkák között eddig csak golyós verziót lehetett kapni alumínium mentesben, kb 4X-es árban. Azokkal szemben felveszi a versenyt, de még mindig nem vagyok elégedett. Kellemes az illata, jó érzés, amikor bekenem magam, de az izzadsággátlás még mindig nem a legjobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Shine*

2012. március 10.

Ez volt az első alumíniumsó-mentes dezodorom. Az illata kellemes, de hamar elillan, és engem sajnos nem védett a szagok ellen. Most fogyott el, de nem veszem újra, inkább kipróbálom az Alverdéset vagy az Alterrásat.

Frissítés: kipróbáltam egy Alverdéset - hát, szörnyű volt. Aztán ismét megvettem ezt, és most jobban működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil