Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ági1994

2012. február 13.

tetszik ez a deo alumínium mentes illatra is jó és hát sokkal jobban dezodorál mint az aleverdés tengeri sós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

lanita

2012. február 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem vált be. Sőt, utáltam, így el is ajándékoztam a nővéremnek. Nem véd az izzadás ellen, de ami jobban zavart, az az állaga, ami szörnyen ragacsos, furcsa érzés a bőrön. Ráadásul azonnal kifehéredik, mintha fehér festékkel mázolnám a hónaljam! Hú, nagyon rossz érzés volt viselni. Egyetlen pozitívum az illata, az kellemes, és az összetevők, így kap egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Tejeskávé75

2012. január 12.

Nekem sem vált be, sajnos, pedig nagy Nivea rajongó vagyok. Nem véd semmit az izzadással szemben, olyan nyálkás réteget képez a bőrön. A többi Nivea stifttel ellenben ez nem egy púderszerű érzést ad, hanem egyből olyat, mintha már leizzadtunk volna a 40 fokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 12.

gerbaud

2012. január 10.

Meglepődve olvasom, hogy milyen sokatoknak nem vált be. Nálam tökéletesen működik. Végre egy stift, amitől nem lesz foltos a ruhám, és még hatásos is! Este ugyanolyan finom illatú a hónaljam, mint felkenés után. Valóban nem tömíti el a pórusokat, ugyanis míg a többi stiftet alig lehet lemosni zuhanyozáskor, ezzel végre semmi ilyesmit nem tapasztalok. Nekem az állaga kimondottan tetszik, nem kenődik, nem maszatolódik, könnyedén fel tudom tenni vékony rétegben. Az összetételén még alakíthatnának, de újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Joan

2011. december 2.

Kár volt megvenni, semmi értelme. Az illatát szeretem, de nem sokáig tart az sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 2.

Lorelai

2011. november 22.

Ahogyan felkenem a bőrömre, teljesen olyan érzés, mintha golyós dezodort használnék. A hatása gyakorlatilag nulla (illatban és az izzadás ellen is). Nem dobtam ki, gondoltam, majd otthonra elhasználom, de képtelenség, mert annyira idegesít. Érthetetlen amúgy, mert a többi Nivea deoval teljesen elégedett vagyok, de ez pénzkidobás. Senkinek sem ajánlom (ellentétben a Happy time-mal és a Calm &care-rel, azok nagyon jók.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

morning_glory

2011. november 18.

Nem jó dezodor. Sem a szagok, sem az izzadás ellen nem véd 1-2 óránál tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Nem jó dezodor. Sem a szagok, sem az izzadás ellen nem véd 1-2 óránál tovább.

Ancsi78

2011. november 18.

Azon kevesek közé tartozom, akiknek bevált. Kellemes az illata és egész nap kitart.
Több natúr dezodort is próbáltam már, de sajnos eddig még egy sem vált be. Erről a dezodorról azt gondolom, hogy határeset a normál és a natúr dezodorok között. Ha találnék olyat, amiben jobbak az összetevők és használ is, biztos azt választanám. De addig marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

naomi

2011. október 16.

Az illata nagyon kellemes, valóban engedi a bőrt lélegezni, könnyed az állaga és sokáig elég. Alapvetően viszont a termék nem vált be. Pozitív, hogy aluminiumsó mentes és kevesebb káros összetevőt tartalmaz mint más dezodorok, így itthonra ezt használom, de a mindennapokban, illetve fokozottabb fizikai aktivitásnál már nem hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

zsazsa

2011. október 5.

Az illata nagyon tetszik. Sajnos hatása nincs neki. És még natúrnak sem mondanám annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil