Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

felicitas

2011. szeptember 2.

Nivea párti vagyok, de ez nem jött be, még fejlesztést vár. Az illata nagyon bejött, kissé ragacsos érzést kelt és nem akadályozza meg az izzadást. Én kombinálom a Happy Time-al (alumínium tartalmú)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

karli

2011. július 30.

Lecsaptam rá a boltban amikor megjelent, végre nem drágán egy alumínium mentes deo, de nem vált be sajnos. Többszöri kenés után sem, és nekem is nagyon csípte a hónaljamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 30.

Judiit

2011. július 1.

Nekem az illata sem tetszik, hát még a hatása. Oké, hogy bio, de semmit nem ér az izzadással szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

Elena Diakonova

2011. július 1.

Jujj, semmiképp sem ajánlom, dezodorként nem funkcionál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Jujj, semmiképp sem ajánlom, dezodorként nem funkcionál.

szambi

2011. június 10.

Elsőre nagyon meg voltam vele elégedve, a hatásával sem volt problémám. A további használat során viszont azt vettem észre, hogy kicsípi a bőrömet, emiatt áttértem más dezodorra. Szóval van még javítani való rajta, de az irányvonal jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 10.

anett76

2011. május 25.

Lelkesen megvettem, hátha végre találok egy alumínium mentes izzadásgátlót, ami tényleg használ. Sajna, nem csináltam jó vásárt...Érdekes, mert az első pár alkalommal egész jónak tűnt, aztán kb. az ötödik használatkor már SEMMIT sem ért. Pedig nem vagyok nagyon izzadós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 25.

melange

2011. május 24.

Az illata istenes, de nekem sajnos egyáltalán nem jött be a termék, egyáltalán nem hatékony:( ...és az összetevői is bőven neccesek... Az Alverde körömvirágosa ezerszer jobb.
(az nekem is szimpatikus, hogy elindítottak egy "natúr-vonalat",de van bőven mit javítani rajta...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 24.

lolkabolka

2011. május 14.

Nem jó! Hatástalan, annyira nem is természetes, mint azt hirdetik!!A 2 pont csak a natur vonal miatt, egyébként 1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

samelike

2011. április 22.

Nekem is bevált, kellemes illatú hatásos az izzadság ellen és első sorban alumínium mentes!!!!! Tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 22.

feredith

2011. április 11.

Nekem nagyon megtetszett. Jó az illata, hosszan gátolja az izzadást. Végre leredukálták a Nivea dezodorokban megszokott káros anyagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil