Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Nivea Pure & Natural arcápoló formulája biológiai termesztésből származó értékes argánolajat és bogáncsvirág kivonatot tartalmaz, mely serkenti a bőr saját kollagén termelését az éjszaka folyamán, s ez által a finom szarkalábak és ráncok belülről feltöltődhetnek, az arcszín visszanyeri természetes ragyogását.

95%-ban természetes eredetű anyagokból készült.

A parabén-, szilikon, színezőanyag- és ásványiolaj-mentes termék újrahasznosítható csomagolásban kerül forgalomba.

grizus

2013. május 24.

Jó krém, a célnak megfelel, árkategóriájában nem egy mellényúlás. Elég tömör, jól hidratál, nem képez réteget. 35 éves korig elfogadható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

hodianiko

2013. március 18.

Az én véleményem hogy ránctalanító hatása elég jó ha mindennap használom! De az én arcomat eléggé csípi felkenés után egy pár percig! Kicsi zsíros érzet is marad utána! Szerintem mellé egy erősen hidratáló krémet is lehetne használni főleg akinek száraz a bőre! De a ránctalanító hatása miatt 3* kap!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

Makk Zsuzsó

2012. május 21.

Nem a legjobb krém, inkább semmi különös, az "ártani nem használ" kategória. Nehezen szívódik fel, nem kellemes viselni, úgyhogy már csak a nyakamra és a dekoltázsomra kenem. Akciós DM-kuponnal elmegy, de különben nem éri meg az árát. Mégha lenne benne fényvédő! Az Alverdés vagy Baleás krémek között sokkal jobbakat találni. Argánolajat pedig magában is lehet kapni, sokkal gazdaságosabb, ha belekeverjük valamelyik hidratálónkba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Sziszka07

2012. március 18.

Eddig is nivea arckrémet használtam, csak a sima hidratálót. Kb, 2 hete vettem ezt a ránctalanító krémet. Én eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Az első használatkor én is azt tapasztaltam, hogy mintha nem akarna beszívődni, de azóta mindig tonizálok előtte és nekem nagyon jó. Lehet, hogy nekem kicsit szárazabb a bőröm, de jól beszívja és érzem, hogy feszesíti a bőröm. Én ajánlom mindenkinek, egy próbát megér. Minden bőr más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 18.

joouyee

2012. január 3.

A többiekkel ellentétben 50 feletti édesanyám véleménye: megfizethető és valóban ránctalanít. Az első, ami valóban bevált neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

solyaorsolya

2011. október 19.

Nagy reménységeket fűztem hozzá a beharangozók alapján de osztom a Többiek véleményét: Az illata nagyon finom, természetes, nekem friss fű és mező illata van. A krém állaga inkább krém zselé nem nagyon krémes, szerencsére. Tényleg réteget képez a bőrön, nem szívódik be, sőt ragad, 4x paskoltam meg arcom, hogy tényleg jól érzem-e, aztán az anyukám és a tesóm is megpaskolta az arcomat egyöntetűen állítjuk ragad, pzs-vel tudnám letörölni a feleslegeset. Zsíros hatást hagy maga után. Mintát próbáltam ki de nem venném meg, még télre, éjszakára sem. Illat és állag alapján 5-öst, hidratálásra 3-ast,a ragacsos utóérzés miatt 2-est adok neki. Összességében 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

naomi

2011. október 16.

Az illata kellemes. A bőrre felvíve vékony filmréteget képez és nem engedi lélegezni azt. Nyáron lefolyik az arcról. Ránctalanító hatást nem nagyon tapasztaltam. Éjszakára inkább használható, mert egyébként jól hidratál, de nappalra túl nehéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

szilvakompi

2011. augusztus 4.

egyszer használtam, illata kellemes,mély nyomot nem hagyott bennem, bár kevesebb káros anyagot tartalmaz, míg így sem natúr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Antioxidánsok: Arctium Lappa Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.