Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2016. január 31.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Feszesíti a bőrt két hét alatt.
  • Hidratálja a száraz bőrt.
  • Puhává varázsolja a bőrt.
  • Gyorsan felszívódik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

birdie

2015. február 18.

Úgy akartam szeretni ezt a kis olajat, de már most lelövöm a poént: nem sikerült. OK, hogy folyik, mert olaj, de nehezen használható a tubusból anélkül, hogy ne csöpögtetném vele össze a parkettát, az ágyat....mindent. Terhességi csíkokra vettem fél áron, de nem tudtam használni terhesség alatt az illata miatt, mert megundorodtam tőle. Most is émelyeg a gyomrom, ha megérzem (bár ez lehet már pszichés). Na, de amiért lepontozom csúnyán az az, hogy nem hidratál. Bekenem a télen kiszáradt részeimet, várom, hogy beszívodjon, és várom és csak várom még mindig, de semmi. Ott csücsül a száraz bőrömön az olaj. Majd megunom és felveszem a hálóruhám, ami szerintem beszívja az egészet, mert reggel csak azon érzem, hogy használtam, ugyanis a bőrömmel nem csinál semmit. Ennél sokkal, de sokkal jobb a sima mandulaolaj. Én elajándékoztam, másnál talán sikeresebb lett. Ahogy olvasom, valakinek használt a csíkokra, de hidratálás szempontjából nekem sajnos nulla. Bár azt megjegyzem, hogy nagyon száraz a bőröm télen....de azt is megjegyzem, hogy akad termék, ami elég jól rendben tartja. Na, ez nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

magdus.kis

2015. február 7.

Nagyon jó áron jutottam hozzá egy akció keretén belül a Rossmannban. Nem vagyok megelégedve a testápolókkal, így félve próbáltam ki, de szerintem jó! Kicsit folyós az tény, de nagyon puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

erika81

2015. január 14.

Csomagban kaptam belőle mintát. Mai napig nevetek magamon. Folyik, de nagyon. Erre nem számítottam! :D A fele a fürdőszoba kőre folyt. A maradékot magamra kentem, de sehogy sem akart beszívódni. Egy idő után felvettem a hálóingemet, ami természetesen beszívta magába. Másnapra viszont nagyon puha lett a bőröm. Ha nem ilyen adagolhatatlanul kaptam volna a mintát belőle lehet hogy jobban tetszett volna. Viszont nekem egy próba elég volt így meghagyom másnak, aki szereti a testápoló olajokat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

Bajbus

2014. augusztus 4.

Ugyan, ne higgyük már el, hogy egy olaj segít eltűntetni a terhességi csíkokat, amiket a lézer sem tud! :D szép is lenne! Pár hónap alatt maguktól is elhalványodnak és elmúlik a vörösség, ez nem kencéknek köszönhető. Mintát kaptam belőle így kipróbáltam, kíváncsi voltam a hidratáló hatékonyságára, hát nem kiemelkedő.... Biztosan nem venném meg, szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Zsazsmazs

2014. július 29.

Nekem eddig egy ilyen termék sem vált be,ez viszont hozza amit ígér! :D
két hónapja használom ugyanazt a flakont,tehát sokáig elég és tényleg kevésbé látszanak a csíkjaim!:D
Mindenkinek jó szívvel ajánlom,a Rossmannban olcsóbb (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Nekem eddig egy ilyen termék sem vált be,ez viszont hozza amit ígér! :D
Mindenkinek jó szívvel ajánlom,a Rossmannban olcsóbb (:

koviubi77

2014. június 27.

Nekem csak egy 10 ml-es mintám volt belőle, de meggyőzött. Az állagával az illatával levett a lábamról. Puha lett tőle a bőröm és végre nem húzodott és viszketett, jól be is szívta. Eléggé vízhiányos a bőröm, a combomon meg kis piros pöttyek is vannak, ez sokat segített rajta. Úgyhogy ha legközelebb megyek a dm-be ez a termék biztos ott fog landolni a kosaramban. Feszesítő tulajdonsága nekem annyira nem lényeg, mert elég sokat sportolok, bár ha feszesít az se baj. Majd updatelek, ha lesz mit. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

m-kati-89

2014. június 3.

Bőrfeszesítő hatást még nem vettem észre (a flakon felét használtam el eddig), de az, h nem ragadok utána, nálam pozítívum. Igazán selymes, puha lesz a bőröm tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Xanacska

2014. június 3.

2014. április 22.: ma vettem és rögtön ki is próbáltam. Első használatra nagyon kellemes illatú és selymes tapintást hagy maga után. Minden krémet/olajat több hónapig használok, hogy megfelelő képet kapjak róla, így ezt is tesztelni fogom. Remélhetőleg beváltja ígéretét. :)
Egyelőre kap 4*-ot.

UPDATE: 2014. június 3.: elfogyott az első tubusom. Az illata továbbra is nagyon nagyon tetszik. A hatása meggyőzött. A mellemet nagyon szépen rendbe hozta. Igaz, hogy nem volt olyan rossz a helyzet, de most meg vagyok elégedve ezzel a részemmel. Nem csináltam vele semmit, csak kenegettem az olajjal és hideg-meleg vizes zuhannyal ápoltam.

Mehet az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Egyelőre kap 4*-ot.

Mehet az 5*!

Nitaa

2014. május 30.

A kislányom megszületése után ideje volt már valamit kezdeni a csíkjaimmal. Erre az olajra esett a választásom, és nagyon jól döntöttem. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, puha lesz a bőröm tőle és a csíkok is halványodnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Kunkom

2014. május 25.

Nagyon szeretem.En a melleimre-dekoltazsra es a combomra hasznalom.Este furdes utan nedves kezzel masszirozom be a borbe,igy sokkal konnyebben felszivodik es nem hagy zsiros erzetet a boromon.A combjaimra a narancsbor miatt kenem a Dr. Kelen 2:1 anticellulit gellel.Igy hatasosnak bizonyul szamomra.Persze a liszt -cukor kiiktatasa is fontos a borfeszesitesnel!Illatat imadom es az allaga is szupi konnyen felszivodik a bort selymesse teszi es az ara is kedvezo,sokaig eleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil