Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2016. január 31.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Feszesíti a bőrt két hét alatt.
  • Hidratálja a száraz bőrt.
  • Puhává varázsolja a bőrt.
  • Gyorsan felszívódik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

calendula88

2014. május 14.

Ma reggel vettem meg, ki is próbáltam. Egyelőre nem tudok túl sok infóval szolgálni, finom az illata és egy kis masszírozgatás után egész jól beszívja a bőröm, ami tök jó selymes lesz tőle.:) 2 hét múlva updatelek...bár csodát azért nem várok tőle.:D Addig is kap 4*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

ferecskomartina

2014. március 25.

Egy hete vásároltam, elsősorban azért, hogy halványítsak a striáimon. Nem reménykedtem túlságosan, de hihetetlen, hogy 7 nap alatt mit tett a bőrömmel! A striák sokkal halványabbak és a bőröm is sima, nem olyan barázdás. Naponta egyszer használom, fürdés után. Messze megéri az 1800 forintot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

lil

2013. január 15.

Termékmintát próbáltam, így nem tudok nyilatkozni a borfeszesíto hatásról. Nem vagyok valami nagy híve az olajoknak, mert idegesít hogy csak ott ul a boromon, és osszeken mindent. Ez az olaj viszont tényleg nagyon gyorsan beszívódik és csak puha bort hagy maga után, ráadásul az illata is kellemes. Az osszetevoi miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil