Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Eleinte jó volt, de aztán csípte és szárította is a bőrömet, így váltottam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Eleinte jó volt, de aztán csípte és szárította is a bőrömet, így váltottam

viewxy

2019. január 21.

Még egy felesleges dolog, ami igazából semmit sem csinál. Nem mossa le a sminket, csak elkeni, pattanás ellen nem jó, csípi a szemet, még csak nem is hidratál. De tényleg, az összes micellás víz, amit próbáltam egyik se volt magában elég sminklemosásra, mind szárított. Én nem látom hasznát se ennek se másik hasonló arclemosónak/arctoniknak. Csak nagy hype-al el van hitetve hogy kell, csak azért, hogy legyen még egy termék amire költeni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

viktoriagellert

2019. január 8.

Szenved a lemosással, és nagyon csíp. Szárít is! Kuka. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Szenved a lemosással, és nagyon csíp. Szárít is! Kuka. Soha többet!

Lora

2018. november 5.

Sajnos alig hozza le a sminket, nagyon kell dorzsolni az arcomat. Meg egy egyszeru puderreteggel sem tud megbirkozni, szemsminkrol meg ne is beszeljunk.
Raadasul a szemem iszinyatosan begyulladt tole, 2-3 nap alatt jott helyre ( sajnos tuti ettol, mert utana direkt kiprobaltam ismetelten).
Fel csillag hogy a baratomnak bevalt atfutni vele az arcat reggel-este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Fel csillag hogy a baratomnak bevalt atfutni vele az arcat reggel-este.

TNNiki

2018. november 1.

Bár elolvastam volna a véleményeket mielőtt megvettem. Nem volt az üzleben a kedvenc Mixa lemosómból. Gondoltam megveszem ezt. Bár ne tettem volna. Csíp, nem szedi le a vékonyan felvitt sminket sem, csak 5 vatta koronggal. Nagyon mérges vagyok! Maximum ecset mosásra lesz jó, de annak meg elég drága!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Panni21

2018. október 20.

Elfogyott a kedvencem, és mivel azt egyedül online tudom beszerezni, kellett valami más, ameddig a következő rendelés esedékes lesz (egy termék miatt nem szeretnék postát fizetni).
Nem egészen rendeltetésszerűen használom, a szempillaspirált egy másik (két fázisú) lemosóval távolítom el, ezt követi a habzó arctisztító, csak utána törölgetem át az arcom micellás vízzel tonizálást, hidratálást megelőzően. Illetve reggel, smink előtt.
Valóban szárít kicsit, ami az egyébként is száraz bőrömnek nem szerencsés, főleg így a hideg időszakban. Viszont szerencsére nem irritált. Illata nincs (vagy csak én nem érzem).
Elhasználom, de rendszeres használatra inkább visszatérnék a másikhoz, az számomra jobbnak bizonyult. Ennek ellenére nem rossz termék, ár-érték-mennyiség arányban nagyon is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Lylien

2018. szeptember 30.

Elfogyott az egyébként használatos lemosóm és gyorsan kellett másik, így kipróbáltam ezt. Ráadásul nagy kiszerelésben, úgyhogy még sok van belőle. Bár az is igaz, hogy más lemosókkal ellentétben gyorsabban fogy, így remélhetőleg hamar szabadulok tőle.
A tisztító hatására három és fél csillagot adnék (a szempillaspirállal csak többszöri erőteljes törléssel boldogul), de összességében azért három, mert a bőrömre nem volt jó hatással, főleg a szemkörnyékre.
Nem tudom jobban leírni, mint hogy fakóvá vált tőle a szem alatti terület, nem szárazzá, de kicsit talán "alulhidratálttá". Más lemosóknál ezt nem tapasztaltam.
Ahhoz képest, hogy ilyen népszerű, nem hozza az elvárt színvonalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Ahhoz képest, hogy ilyen népszerű, nem hozza az elvárt színvonalat.

herczegno33

2018. szeptember 27.

Nagy kiszerelèsűt vettem, jó darabig el fog tartani, remèlem. Kellemes az illata, nagyon kímèletes. Megbízható lemosónak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Vizinora

2018. augusztus 18.

Nagyon nehezen távolítja el a sminkem, nagyon csípi a szemem, ég tőle az arcom ráadásul nagyon ragacsos érzetet is hagy. A Garnier lemosókhoz képest borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

DSO

2018. augusztus 5.

Nagyon haragszom rá! Rendesen olyan érzése van a szememnek használat után, mintha homokot dobtak volna bele, annyira kiszárítja. Jól leszedi a festéket, de utána alig bírom kinyitni a szemem. Pedig nagyon odafigyelek, hogy ne menjen bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.