Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

borb.biaa

2016. május 22.

Nekem ez az első micellás vizem, és nem igazán vagyok vele megelégedve. Az arcomról még viszonylag könnyen eltávolítja a sminket, viszont a szememről csak nagyon nehezen. Elhasználom, mert nem szárít, nem irritál, és az arcomra jó, de legközelebb inkább a Garnier micellás vizével próbálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Juccimo

2016. május 8.

Vagy két éve vettem egyszer, csak arctisztításra és maximum a bb krém lemosására használtam, de nagyon nehézkes volt a használata. Már a vattakorongra csepegtetve is érdekes állaga volt, sűrűbb, mint amire számítottam. Nem hozta a várt hatást, nem is vettem újra, azóta elvagyok a Garnier micellás vizével (nagyobb kiszerelés és ár-érték arányban is jobb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

ZazaBeautyBlog

2016. május 8.

Nagyon nehezen tudom vele eltávolítani a szememről a sminket.
Jó áron jutottam hozzá,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Nagyon nehezen tudom vele eltávolítani a szememről a sminket.
Jó áron jutottam hozzá,de nem veszem újra.

Roxuska

2016. május 7.

Borzalmas. Alig szedi le a sminket, de még az alapozót is. A bőröm nem is szereti annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

Kingácska0807

2016. május 4.

Az itteni pozitív illetve negatív vélemények miatt kicsit hezitáltam,hogy megvásároljam-e. A Rossmanban most 1899 forint volt két üveggel belőle. Eddig nem használtam még micellás vizet, így összehasonlítási alapom nincs még. Gondoltam kipróbálom,csak nem nyúlok vele mellé. Nem régóta használom, azonban nekem abszolút végzi a dolgát. Alapból normál bőrtípusom van, kissé érzékenyebb. Viszont mint minden bőrnek, szükség van egy kis frissülésre, és erre tökéletes tényleg. Puha illetve tiszta arcbőrt eredményez.

Update: A sminket továbbra is nagyon szépen eltávolítja, azonban valamiért elkezdte zsírosítani a bőröm, és bizony a homlokomon lévő egy két apró pattanásnak is ő az okozója. Sajnálom, mert amúgy klassz termék, de így megválok tőle, lepasszolom Édesanyámnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Reya Arte blog

2016. május 4.

Nekem tökéletesen bevált, felváltva használom ezt és a L'Oreált, de mindkettőt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

redakkrisztinaa

2016. május 3.

GN-okon szereztem be , kettő volt egybe 1800 Ft gondoltam fél áron lesz így is .. miért ne próbáljam ki.. Hát nekem nem vált be , a szemsminket egyáltalán nem szedi le , az arcról sem nagyon , nem tudom mire fogom elhasználni , de ez egy nagy 0.. Pattanásokat is okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

ErikaTownsend

2016. április 28.

Azt hiszem Glamour vagy Joy napokon szereztem be, így az ára nem volt annyira vészes.
Sajnos nekem nem jött be... Ez az első micellás arctisztító amit használtam, de nagyon nehezen bírkózik meg a sminkkel, főleg szempillaspirál és társaival. Több korongot elhasználok és a szemem alatti rész még mindig fekete...
Arcomat ugyan nem szárítja, de biztosan nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

Arcomat ugyan nem szárítja, de biztosan nem vásárolnám újra.

Bambino97

2016. április 25.

Hát nekem ez nagyon nem jött be. Sminklemosásra borzalmas. El kell használnom vagy 4-5 vattapamacsot hogy lehozza az egész sminket. A szemsmink lemosását pedig a szempilláim is bánják. Így arctisztító tej után szoktam használni mert leviszi a zsíros réteget, amit vízzel annyira nem lehet lemosni. És ennyi. Nem tud többet. Elhasználom, de többet nem kell. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

Skylah

2016. április 23.

Korábban Bioderma Sensibiot használtam, de Glamour napok alatt nagyon kedvező áron lehetett beszerezni, ezért megvettem. Őszintén, nem sok különbséget érzek a kettő között! Az is jó, ez is! Gyengéd mind a kettő, érzékeny bőrömnek megfelel, alaposan tisztít. Meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.