Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Orsee

2016. június 19.

Én pár hete vettem először ilyet és sajnos nem vált be. "Grízes" lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

szanii

2016. június 12.

Első micellás vizem. Glamour napokkor vettem meg kuponnal, úgy voltam vele hogy milyen jó lesz, már több mint a fele elfogyott és úgy gondolom csoda terméknek nem mondható, ám a szememről a sminket szépen eltávolítja, és az arcomat is tisztítja. 2-3 vatta kell ehhez a folyamathoz.
Újra nem veszem, kipróbálok egy másikat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Újra nem veszem, kipróbálok egy másikat.

citronella

2016. június 8.

Kettes csomagban vettem meg,abban a hitben,hogy nagyon jó üzletet csináltam. Hát sajnos nekem nem vált be,a szemsminkkel egyáltalán nem birkózik meg sajnos. Az arcom tisztítására elhasználom,de maradok inkább a Garniernél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Kingucii

2016. május 27.

1299 Ft áráért járt 2 db micellás víz a Müllerben, el is hoztam. 200 ml-es ,de így a 2 szerintem sokáig elég lesz. Sokkal jobb, mint a Garnier micellás vize. Jobban lehozza a sminket, nem érzem azt,mintha lenne rajtam valami,mint a Garniernél. Kíméletesen tisztít, nem irritál,kevesebb pamacsot használok el vele. (3-at, a Garnier esetében 7-et)

UPDATE: Már több,mint 3 hónapja megvan , és az utóbbi időben el kezdett feszülni tőle a bőröm. Sensitivet használok, de szárítja a bőröm.
A sminket továbbra is leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

A sminket továbbra is leszedni.

borb.biaa

2016. május 22.

Nekem ez az első micellás vizem, és nem igazán vagyok vele megelégedve. Az arcomról még viszonylag könnyen eltávolítja a sminket, viszont a szememről csak nagyon nehezen. Elhasználom, mert nem szárít, nem irritál, és az arcomra jó, de legközelebb inkább a Garnier micellás vizével próbálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Juccimo

2016. május 8.

Vagy két éve vettem egyszer, csak arctisztításra és maximum a bb krém lemosására használtam, de nagyon nehézkes volt a használata. Már a vattakorongra csepegtetve is érdekes állaga volt, sűrűbb, mint amire számítottam. Nem hozta a várt hatást, nem is vettem újra, azóta elvagyok a Garnier micellás vizével (nagyobb kiszerelés és ár-érték arányban is jobb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

ZazaBeautyBlog

2016. május 8.

Nagyon nehezen tudom vele eltávolítani a szememről a sminket.
Jó áron jutottam hozzá,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Nagyon nehezen tudom vele eltávolítani a szememről a sminket.
Jó áron jutottam hozzá,de nem veszem újra.

Roxuska

2016. május 7.

Borzalmas. Alig szedi le a sminket, de még az alapozót is. A bőröm nem is szereti annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

Kingácska0807

2016. május 4.

Az itteni pozitív illetve negatív vélemények miatt kicsit hezitáltam,hogy megvásároljam-e. A Rossmanban most 1899 forint volt két üveggel belőle. Eddig nem használtam még micellás vizet, így összehasonlítási alapom nincs még. Gondoltam kipróbálom,csak nem nyúlok vele mellé. Nem régóta használom, azonban nekem abszolút végzi a dolgát. Alapból normál bőrtípusom van, kissé érzékenyebb. Viszont mint minden bőrnek, szükség van egy kis frissülésre, és erre tökéletes tényleg. Puha illetve tiszta arcbőrt eredményez.

Update: A sminket továbbra is nagyon szépen eltávolítja, azonban valamiért elkezdte zsírosítani a bőröm, és bizony a homlokomon lévő egy két apró pattanásnak is ő az okozója. Sajnálom, mert amúgy klassz termék, de így megválok tőle, lepasszolom Édesanyámnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Reya Arte blog

2016. május 4.

Nekem tökéletesen bevált, felváltva használom ezt és a L'Oreált, de mindkettőt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.