Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

petoandika

2016. április 18.

Glamour napok alatt szereztem be. Már használom annyi ideje, hogy kialakuljon róla a véleményem.
Szép összetevők, kellemes érzés vele letörölni az arcomat. Igaz ugyan, hogy csak organikus alapozót vagy BB krémet használok, de azt szépen lehozza. Na a smink az már egy másik kérdés. Egy egyszerű szempillaspirállal nehezen bánik el -én viszont nem szeretem dörzsölni a szememet. :/
Igazából jó lenne, de valamiért mégsem. Nem hiszem hogy újraveszem. Ez után vagy visszatérek a garnier micellás vizéhez, vagy választok másik alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Annamarie

2016. április 17.

Akciósan vettem, kb fél éve... sajnos még mindig nem sikerült elhasználnom. Egyszerűen nem szeretem. Csípi a szemem, sem a sminket, sem a szennyeződést nem távolítja el az arcomról. A garnieres változat százszor jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

tothbarbara74

2016. április 14.

Én is akciósan vettem, hál isten, mert többet pénzt nem adnék érte, sminket csak immel-ámmal szedi le és eléggé kipirosodik és húzódik utána a bőröm és ez ugye sensitiv lenne... Egyébként nem csíp, nem keserű, de ennél olcsóbban sokkal jobb micellások vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

Thegreensophia

2016. április 12.

Csípi a szemem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Csípi a szemem... :(

szilvi

2016. április 10.

Ezek a micellás vizek olyan nehez távolítják el a szemsminket, hogy csak naaa. Nagyon szép összetevőlistája van, de én mégsem leszek ehhez a termékhez hűséges, mert annyia nem jött be. A Caudalie micellás vize sokkal , de sokkal jobb, igaz, az többe is kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

birdie

2016. április 1.

Nekem ez sokkal jobban bevált, mint a Garnier micellás vize. Ahhoz kb. négyszer kellett áttörölnöm az arcom, két darab vattapamacs felhasználásával. Ezzel viszont már elsőre lejön szinte minden, ritkán hoz le még valamit a pamacs másik oldalát is használva. Nem szárít, nem irritál, nem ragad. Szóval nekem tökéletes. Nincs is mit ezen tovább ragozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Banszky

2016. március 31.

Nagyon fèltem a micellás vizektől,hiába a nagy őrület miattuk nekem eddig nem tetszett egyik márka termèke sem. Csípett,tonikosak voltak nagyon amiket akapból nem szeretek,ragacsosak szóval... Mindegy is mert ezzel a Nivea-val megtaláltam azt az örök darabot a beauty polcomon amit mindig újra fogok venni. Egyszerű csak annyit mondok hogy isteni! Tisztít,nem csíp,nem ragacsos, nem szárít. Pont tökèletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

nkmagda

2016. március 12.

Szìvesen használom ezt a termèket teszi a dolgát, tisztìt rendesen. Bár nekem a szemem környèkèn nèha irritálò, feszül, de a jòl bevált arckrèm ezt hamar feledteti, ìgy 4 pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Puszedly

2016. február 17.

Nagyon jól tisztít!! Teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Nagyon jól tisztít!! Teszi a dolgát!

zsoxcore

2016. február 10.

A legutóbbi Glamour-napokon vettem a kettes, összecsomagolt változatot 1/2 áron. Bevált ez a termék. Nincs semmilyen illatanyag benne, nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem allergizál. A sminkeltávolításom utolsó lépéseként használom és a maradék szennyeződést, sminket tökéletesen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.