Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Banszky

2016. március 31.

Nagyon fèltem a micellás vizektől,hiába a nagy őrület miattuk nekem eddig nem tetszett egyik márka termèke sem. Csípett,tonikosak voltak nagyon amiket akapból nem szeretek,ragacsosak szóval... Mindegy is mert ezzel a Nivea-val megtaláltam azt az örök darabot a beauty polcomon amit mindig újra fogok venni. Egyszerű csak annyit mondok hogy isteni! Tisztít,nem csíp,nem ragacsos, nem szárít. Pont tökèletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

nkmagda

2016. március 12.

Szìvesen használom ezt a termèket teszi a dolgát, tisztìt rendesen. Bár nekem a szemem környèkèn nèha irritálò, feszül, de a jòl bevált arckrèm ezt hamar feledteti, ìgy 4 pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Puszedly

2016. február 17.

Nagyon jól tisztít!! Teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Nagyon jól tisztít!! Teszi a dolgát!

zsoxcore

2016. február 10.

A legutóbbi Glamour-napokon vettem a kettes, összecsomagolt változatot 1/2 áron. Bevált ez a termék. Nincs semmilyen illatanyag benne, nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem allergizál. A sminkeltávolításom utolsó lépéseként használom és a maradék szennyeződést, sminket tökéletesen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

OCsilla

2016. január 31.

Még a Glamour napokon vettem féláron csomagban. 3 hónapot kibírt, reggel tisztítom ezzel az arcom illetve este, ha komolyabban sminkeltem a szemem és kell az erősítés. Nem volt rossz, de a Bioderma nekem jobb volt. Most a Garnier lesz a soros, kíváncsi vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

pinkypanka

2016. január 24.

Már több fajta micellás vizet kipróbáltam (Garnier,L'oreal,Bioderma), de ez a kedvencem. Az eddig kipróbáltakkal ellentétben ez nem hagy maga után ragacsos érzést, felfrissít a bőröm bár egy ici-picit talán tényleg szárít, de nem vészesen. Arctej vagy géles arctisztító használata után szoktam vele áttörölni az arcom és szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket. Már többször újravásároltam és szerintem még fogom is a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

andi90

2016. január 23.

Sminklemosásra használom. Első micellás vizem, tökéletesen leszedi a sminket, szemem nem csípi, bőröm nem irritálja. Isteni! Tudtommal illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

brethalia

2016. január 22.

Nem csíp, szépen leszedi a sminket (az alapozót kicsit nehezebben, de nem igen találkoztam még olyan lemosóval, amire elsőre leszedi...), tonizál is, nekem az illata is tetszik. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Tearsong

2016. január 21.

Ez a második micellás vizem, és sajnos ezt nem szeretem. Fura szaga van és csíp, és fura filmes réteg marad utána. Szerintem a L'Orealos sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

zadri

2016. január 17.

Hát ez valami csoda! A sminket hibátlanul leszedi, nem marad ragacsos a bőr utána, hidratál és megszünteti a gyulladásokat.
Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Imádom!

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.