Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

OCsilla

2016. január 31.

Még a Glamour napokon vettem féláron csomagban. 3 hónapot kibírt, reggel tisztítom ezzel az arcom illetve este, ha komolyabban sminkeltem a szemem és kell az erősítés. Nem volt rossz, de a Bioderma nekem jobb volt. Most a Garnier lesz a soros, kíváncsi vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

pinkypanka

2016. január 24.

Már több fajta micellás vizet kipróbáltam (Garnier,L'oreal,Bioderma), de ez a kedvencem. Az eddig kipróbáltakkal ellentétben ez nem hagy maga után ragacsos érzést, felfrissít a bőröm bár egy ici-picit talán tényleg szárít, de nem vészesen. Arctej vagy géles arctisztító használata után szoktam vele áttörölni az arcom és szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket. Már többször újravásároltam és szerintem még fogom is a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

andi90

2016. január 23.

Sminklemosásra használom. Első micellás vizem, tökéletesen leszedi a sminket, szemem nem csípi, bőröm nem irritálja. Isteni! Tudtommal illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

brethalia

2016. január 22.

Nem csíp, szépen leszedi a sminket (az alapozót kicsit nehezebben, de nem igen találkoztam még olyan lemosóval, amire elsőre leszedi...), tonizál is, nekem az illata is tetszik. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Tearsong

2016. január 21.

Ez a második micellás vizem, és sajnos ezt nem szeretem. Fura szaga van és csíp, és fura filmes réteg marad utána. Szerintem a L'Orealos sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

zadri

2016. január 17.

Hát ez valami csoda! A sminket hibátlanul leszedi, nem marad ragacsos a bőr utána, hidratál és megszünteti a gyulladásokat.
Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Imádom!

lillubillu

2015. december 31.

a szemsminket nem tudom vele levinni de arra tökéletes hogy a maradék alapozót levigyem vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

electropanic99

2015. december 31.

Update 2: Már lassan 1,5 éve használom, nem is tudom hányadik flakonnak fogyott már el azóta, de mindig visszatérek hozzá. Abszolút kedvenc lett.

Update: Eltelt első tapasztalatom óta 1,5 hónap és végeztem az első flakonnal - máris itt figyel a második. Nekem bevált. :)

Olvasom itt a hozzászólásokat / érveléseket. Szerencsére nem olvastam el a leírtakat mielőtt megvettem volna, akkor nem használnám most. Nekem úgy általában a Nivea termékekkel nem is szokott gondom lenni - ezzel sem volt. Sőt, Ez a Micellás víz nekem sokkal gyorsabban és szebben távolította el a sminket, mint a Garnier viszont a másiknál egy picit feszült (szárította) a szem alatti részt, ez szerencsére még az sem. Nekem nem csípte a szemem sem. Eddig bejövős. Ár tekintetében a Garnier gazdaságosabb (400 ml - 1699 ft) a Nivea terméknél (200 ml 999 ft leértékelve) de a bőrömnek ez jobban bejött. Megpróbálok 1 hónap múlva update-et jelezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

AnnaWatson

2015. december 29.

Én is akciósan vettem. Így megérte, de az eredeti áráért nem venném meg. Jól tisztít, de a szemsminket nehezen viszi le és egy kicsit csíp is. Nekem a Garnier sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

VandaCsapo

2015. december 28.

Akciósan vettem mert 2 volt egy csomagban nagyon olcsón.
Kicsit féltem hogy nem válik majd be de pozitív csalódás volt.
Nem szárít nem csíp a sminket is szépen eltávolítja.
Annyira nem jó mint a többi drogériás micellás víz de ár szempontból abszolút jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Akciósan vettem mert 2 volt egy csomagban nagyon olcsón.
Kicsit féltem hogy nem válik majd be de pozitív csalódás volt.
Nem szárít nem csíp a sminket is szépen eltávolítja.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.