Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

amyherczeg

2015. december 20.

Nem rossz kis termek, de a jimjams arclemosoja marad az elso helyen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

Nem rossz kis termek, de a jimjams arclemosoja marad az elso helyen:)

KDoraa

2015. december 20.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. A reggeli és esti arcápolási rutinom tökéletes kiegészítője. Nem szárítja a bőröm, sőt puhává teszi és abszolút nem okoz irritciót. A sminkem eltávolítása után, egy vattakorongra rácsepegtetek keveset és áttörlöm vele az arcom. Szépen leszedi az esetlegesen rajta maradt festéket, reggel pedig arcmosás után felfrissíti és hidratálja a bőröm. 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

mezespuszedli

2015. december 14.

Kb. egy hete használom, és nálam már nagy eredmény, hogy nem lett érzékeny rá a bőröm, ettől féltem kicsit. A sminklemosásban teljesen jó, egyáltalán nem csíp, a bőröm nem lett szárazabb a szokásosnál. Eddig bevált :) Ha változás lesz, szólok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Runway

2015. november 18.

Az arcot elég jól tisztítja, de sajnos szárítja is, annak ellenére, hogy nincs is benne alkohol. A szemfestékkel már nem birkózik meg, és hajlamos csípni is, ha valakinek érzékenyebb a szeme. Mindemellett elég drága is, és gyorsan fogy. Vannak ettől sokkal jobb termékek is ebben a kategóriában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

tothmerci94

2015. november 8.

Amit a sminktörlőkendő nem szed le, azt ez a micellás víz maradéktalanul eltávolítja. Én csak erre a célra használom, és erre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Andibandi

2015. november 6.

Mindennap használom és tökéletes. Szépen lehoz mindent, nem csíp. Akcióba vettem ,nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

enicicc

2015. november 5.

Örülök, hogy rátaláltam, ráadásul akciósan vettem dupla csomagban. Nem szárítja ki a bőröm, mint a többi tonik, valamint mióta használom nem kell minden nap krémmel kenegetnem az arcomat. Kíváncsi leszek rá, hogy a hideg időben mennyire tudja majd ápolni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Lettike77

2015. november 4.

Az első micellás vizem. Először vacilláltam, hogy a Niveát vagy a Garniert vegyem-e meg, de végül ennél a terméknél maradtam. Nekem nagyon száraz bőröm van, de nem irritálta, és nem okozott pattanást sem. Meg vagyok vele elégedve, de próbálgatni fogom a többi márkát is. Ha egyik márka se válna be, akkor visszatérek ehhez a termékhez. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

svekits

2015. november 4.

Update2: Na, csak addig erőlködtem, míg jó lett valahogy. Arcra továbbra sem használom, a szemsminket leszedi, ha nem dörzsölöm, hanem az átitatott vattakorongot rajta hagyom a szememen egy kicsit, és utána szépen lehúzom róla. Szóval szemsminket leszedni csak nem olyan gáz.

--------------------

Update: Én próbáltam, de nem jó. Az arcomon apró kiragyásodást eredményezett, az erősebb szemsminket meg nem szedi le rendesen. Csak minimális szemsminkre tudom használni.

--------------------

A Biodermámat szeretném olcsóbbra cserélni, de nem nagyon találok olyat, ami felvenné vele a versenyt. A Bioderma egyébként újabban kicsit mintha szárítaná is a bőrömet, ennél a terméknél ezt abszolút nem vettem észre, úgyhogy izgatottan használgattam, viszont egy hét után sajnos kiütéseket tapasztaltam, és mivel semmi más új terméket nem használtam, gyanítom, hogy ő a ludas. Szemsmink lemosására fogom használni a továbbiakban, bár nagyon ritkán festem a szememet. Még biztos megpróbálkozok vele párszor arcon is, de egyelőre nem örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Theresia

2015. november 3.

Már több mint egy hónapja használom (sőt, lassan kettő hónap is lesz az), csak szemfesték-lemosásra. Túl sok mindennel nem kell megküzdenie, általában szempillaspirál és tus/ceruza van a szememen, de volt, hogy szemhéjfestékkel is kiegészült az előbb írt kombináció. Mindent szépen lehoz, nem kell erőlködni se, dörzsölni meg pláne nem. Volt már, hogy belement a szemembe véletlenül, nekem nem csípett, fura érzést sem hagy maga után.
Én összecsomagolva vettem, szóval 2*200 ml-t kb. 1800 Ft-ért, úgy megérte, de különben drágának találom.
Összességében megszerettem, de nem mondom, hogy újraveszem, olyan egynek elmegy kategóriába került nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.