Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Meszti

2015. november 1.

Szárít, irritál, kellemetlen érzetet hagy a bőrömön. Nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Szárít, irritál, kellemetlen érzetet hagy a bőrömön. Nekem nem jött be...

cutefluffycat

2015. október 30.

Minden aggodalom nélkül vettem meg, mondva hogy Nivea. A sminket szépen le is mossa, de az arcomat nem kimondottan tisztítja, eltömíti a pórusokat, és fájdalmas bőr alatti pattanásokat ajándékoz. Furcsa érzést hagy maga után. Összességében, soha többet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

IvettB

2015. október 28.

Nem szeretem >.< Úgy került hozzám, hogy még amikor először mentem micellásvíz vadászatra, ezt vettem meg, mert, hogy olcsóbb volt, mint a Garnier, az egyik 1400 a másik 1700 ft volt. Ja...de arra nem figyeltem, hogy a Nivea 200 ml-s, a Garnier meg 400. Na de sebaj, ez az én figyelmetlenségem volt. Nos, most a termékről: Amikor először használtam, már feltűnt, hogy fura illata, vagyis inkább szaga van, olyan keserű, szúrós. Rendben, ezt elnézzük neki, aztán kipróbáltam, hát nem ájultam el tőle, de az, hogy kimarta a szemem, az biztos. Annyira csípi, de már akkor is, ha csak a közelébe ér a vattakorong! Pedig az én arcom, arcbőröm nem érzékeny, vagyis eddig nem tudtam róla. Ha micellás vizet szeretnétek, inkább a Garnier-t ajánlom, ár-érték arányban verhetetlen, és rózsaszínkupakos, érzékeny bőrre való. A két csillagot azért kapja, mert ha a szagától eltekintünk, annyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

Norih

2015. október 26.

Nem akartam megvenni először,mindig is a Garnier Micellás vízéért rajongtam,de megláttam a DM-ben egy kettős kiszerelésben 2000 Forintért,és gondoltam megér egy próbát. A különbséget nem igazán érzem a kettő között,talán a Nivea nem tudom hogy fogalmazzam krémesebb,táplálóbb a bőrnek! De nagy hátránya az is,hogy sokkal hamarabb fogy el mint a Garnier. Bár az nagyobb kiszerelés,de akkor is nagyon sajnálom! De továbbra is fogok kísérletezni a a micellás vízekkel! 4! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

angelcare

2015. október 21.

Csatlakozom Dandy-hoz,nálam is a Garniert taszította le a trónról. Szuperül leszedi a lightos sminkem,nem ragad utána a bőröm és a szemem se csípi.Amilyen kísérletező vagyok biztosan kipróbálok mást is de biztosan visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

dandy

2015. október 17.

UP: A Garnier vs. Nivea micellás versenyben nálam ez győzött.:) Persze a Garnier is szuper (3 flakon fogyott el), de ez egy picivel mégis jobb nekem, be is szereztem még a dupla csomagot féláron.:)

2015.09.14.
Lassan egy éve már, hogy a Garnier micellás vizet (kék) használom és teljesen elégedett is vagyok vele, nem akartam lecserélni....De volt egy DM kuponom erre a vízre és egyébként is Nivea arcápolási termékeket használok, így gondoltam teszek egy próbát. Azt kell mondjam, hogy nagyon jól működik. Szépen lehozza a szennyeződést, a sminket, a szemfestéket és a spirált is pár mozdulattal. Nincs ragacsos érzés, nem irritál, nem csípi a szemem.Nálam most ez a sminklemosó és a tonik is, illetve napközben, ha úgy érzem áttörlöm vele az arcom. Most nagyon elgondolkodtam, hogy melyiket vegyem legközelebb...egyenlőre nem tudok választani, hogy Garnier vagy Nivea, de ha mindkettő elfogy, meglátom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

2015.09.14.

Queen

2015. október 15.

Nekem nagyon bevált.Leszedi a szempillád spirált gyorsabban mint a smink lemosója,nem irritálja a szemem,pedig kontaklencsém van.Szépen Tisztít és utána olyan érzés,mintha csak jegygyűrű patakban mostam volna arcot.Semmi ragacs v mű érzés.Keveset kell belőle használnom,igy sokáig kitart majd.Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

gymbaby

2015. október 14.

Ezelőtt használtam Biodermát,Garniert,La Roche-Posayt,végül viszont ennél ragadtam le.Szépen tisztítja az arcot,leszedi a legdurvább sminket is és a méreténél fogva könnyű utaztatni.Mióta megvan se arclemosót,se tonikot nem kell használnom és szebb a bőröm mint valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Zsanett01

2015. október 10.

Kuponnal vettem 450 ft-ért darabját.Ennyiért ingyen volt.A smink maradványt eltávolítja és szépen tisztít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

sziszo

2015. október 9.

Nagyon szeretem. Kezdtem a clean&clear tonikkal, ami egyenesen szörnyű. Majd loreállal és garnierrel, de ez a legjobb :) Szeretem és már sok üveggel elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.