Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

sziszo

2015. október 9.

Nagyon szeretem. Kezdtem a clean&clear tonikkal, ami egyenesen szörnyű. Majd loreállal és garnierrel, de ez a legjobb :) Szeretem és már sok üveggel elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Szozs

2015. október 8.

Egyetértek az előttem szólóval, nagyszerű termék (engem nem irritált egyáltalán) ! Jobb mint a Garnier Micellás víze,ez után nem marad ragacsos az arcom. Most különösen megéri aki teheti csapjon le rá a dmben 2db 1899 és ehhez lehet kupont használni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

love_cinderella

2015. október 8.

Kb 950 Ft-ért jutottam hozzá 2 db-hoz, így rosszat már nem tudok rá mondani :D soha semmilyen termék nem távolította el ilyen jól a sminkem, nagyon tiszta és hidratált érzésű a használata után az arcom. Az erős szemsminket teljesen nem tudja eltávolítani de azt nálam semmi nem tudta eddig :D Nagyon enyhén irritálta pár másodpercig a szemem környékét, de nem vészes. Ennyiért ajándék volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

dokareka

2015. szeptember 25.

Nagyon megvagyok vele elégedve, szerintem tökéletes tisztító. Nagyon érzékeny, ekcémás a bőröm és mégis ezzel a termékkel tudom tisztítani, sőt a sminkemet is tökéletesen 100%-ban eltávolítja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Vicus

2015. szeptember 17.

Csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Csípi a szememet.

niki33

2015. szeptember 14.

Hónapok óta megvan de csak most került sorra. Ami tetszik benne: jól tisztit, kellemes az illata, és nem csipi sem az arcom, sem a szemem, ahogyan olvastam pár helyen. Viszont "használat" után feszül az arcbőröm, ami hamar elmúlik ugyan, de sensitive terméknél azért különös...Elhasználom, de nem veszem újra. Kuponnal vettem fél áron, teljes áron 1500 Ft-ért drágállom. Ezért nálam közepes.
Update: Sajnos szárítja az arcbőröm, ezért levonok egy csillagot. Pedig pozitívan álltam hozzá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

levianyu

2015. szeptember 5.

Az első micellás vizem,így nincs összehasonlítási alapom,de azt kell mondjam szeretem. Elsőre kicsit égett a szemem körül a bőr,de azóta ez a probléma megszűnt. Szeretnék majd másfélét is kipróbálni,így bizonytalan újraveszem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

kissgabcsi

2015. augusztus 31.

Elvileg érzékeny bőrre van. Enyhén égeti az arcom, kisebb csalódás a garnier micellás víz a legjobb !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

tintikee

2015. augusztus 30.

Harmadik fajta micellás víz amit próbáltam,sminklemosásra kiváló,nem csípi a szemet,nem irritál,de az érzékenységét a bőrnek nem csökkenti.Aki nem vár el többet mint a smink eltávolítása,annak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

csllgzsq

2015. augusztus 20.

Elso micellas vizem volt/marad/lesz! Nagyon megvagyok vele elegedve , amit iger azt beis tartja, az ara is jo, szoval csak jot tudok rola irni, a ragacsos erzes miutan hasznalom pedig nem zavaro, bar ezutan egybol kenem a napszaknak megfelelo kremmel az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.