Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

sapiviki

2015. augusztus 15.

Nekem nagyon bevált,már a 3. üveget pusztítom belőle. :)Én csak az alapozó leszedésére használom( szemsminkre arctejet használok), de erre tökéletes,nyom nélkül eltávolítja, gyengéd a bőrömhöz, szem környékét sem irritálja, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Újraújravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Lana93

2015. augusztus 8.

Ez volt az első micellás víz, amit használtam. Nem vettem újra, mert sok pozitív és negatív véleményt is olvastam róla és szerettem volna mást is kipróbálni, hogy legyen összehasonlítási alapom. Most használom a harmadik fajta micellás vizet és ezek után elmondhatom, hogy nem a legeslegjobb micellás víz, viszont nagyon jó és sokszor lehet kapni akcióban. Jól végzi azt, amire kitalálták, maximum annyi, hogy a vízálló spirálom nem tudta teljesen eltávolítani, és sajnos a szemem is irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Tinc

2015. július 10.

Már sok micellás vizet kipróbáltam, most épp ez a kedvencem. Azt hiszem már a 3-at elhasználtam és megvettem a 4. is mert, nagyon jó a bőrömnek. Érzékeny és nagyon fehér, de ez szerencsére nem bántja, reggel és este is áttörlöm az arcom vele, arctisztítást követően. Én leszedem előtte mással a sminket, így arról nem tudok beszámolni, maximum, ha még marad valami az arcomon, leszedi. Nekem kb. ugyanaz a hatása, mint a Garniernek, viszont sokat utazom, és ez a méret kényelmesebb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Bbogi

2015. július 9.

Nagyon jó micellás víz! Ez az első micellásom,szóval nem tudom összehasonlítani más vizekkel. De nekem ez bevált! Szépen tisztít,és nekem az arcomon lévő pirosságot (ami nem tudom hogy miért van) azt is elhalványítja sőt,eltünteti. Elvégez minden dolgát amit csak kell! Remélem sokáig elég lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 9.

Vikcu

2015. június 28.

Korábban a Garnier micellás vizét használtam, de múltkor elfogyott a Rossmannban, ezért gondoltam, kipróbálom ezt. Semmi komoly problémám nem volt vele, szépen leszedte a sminket, nem tapasztaltam kellemetlen érzést a használata után, viszont a T-vonalam kipattogott tőle, és ár-érték arányban sem annyira kedvező, mint mondjuk a Garnier, úgyhogy én nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

kay37

2015. június 24.

A Garnier micellása sokkal jobb, de ez többször akciós, így most 2 üveggel is betáraztam belőle. Kétszer kell áttörölnöm vele az arcom, hogy tényleg leszedje a sminket, a szemfestékkel nem bír el. irritációt nem okozott, de legközelebb a L'oreal micellását próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

mstindigo

2015. június 20.

Borzasztó. Rettenetesen csípte a szememet. Tegnap próbáltam ki először és utoljára, de hiába mostam le utána vízzel rögtön, az egyik szemem ma még mindig fel van maródva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Cappio

2015. június 9.

összehasonlítási alapom nincs, viszont ez nagyon tetszik. féláron vettem meg és 2 hónap alatt alig fogyott valamennyi belőle mindennapos használat mellett, így teljesen megérte. nekem tökéletesen leszedi a sminket, tényleg nem szárítja a bőrt (nekem minden létező lemosó és arctisztító húzza az arcomat). mióta ezt használom megszűntek a száraz foltok és a pirosság is. nem hagy ragacsos érzetet, így nyáron is nagyon jó használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Ancsussz

2015. június 9.

Szeretem a micellás arctisztítókat. Ez a Nivea is megállja a helyét. Van nála sokkal jobb is szerintem (Bioderma), olcsóbb is (Garnier), ez egy középkategória véleményem szerint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

barbiii_sz

2015. május 22.

Sokan panaszkodtak rá, hogy csípi a szemüket, és a bőrüket, én ilyet nem tapasztaltam, viszont időnként tényleg hajlamos 'égetni' a bőrt, de csak akkor ha dörzsölöd vele, egyébként én teljesen jól tudtam vele tisztítani a bőröm és a sminket is szépen lehozta, még a szempillaspirált is. Megfelelően ellátta a feladatát, én elégedett voltam vele. Nincs illata, nem ragadt és nem is szárította a bőrömet. Ennek ellenére a Garnier micellás vízét jobban szeretem, ár-érték arányban is jobb, ezért ezt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.