Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Cappio

2015. június 9.

összehasonlítási alapom nincs, viszont ez nagyon tetszik. féláron vettem meg és 2 hónap alatt alig fogyott valamennyi belőle mindennapos használat mellett, így teljesen megérte. nekem tökéletesen leszedi a sminket, tényleg nem szárítja a bőrt (nekem minden létező lemosó és arctisztító húzza az arcomat). mióta ezt használom megszűntek a száraz foltok és a pirosság is. nem hagy ragacsos érzetet, így nyáron is nagyon jó használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Ancsussz

2015. június 9.

Szeretem a micellás arctisztítókat. Ez a Nivea is megállja a helyét. Van nála sokkal jobb is szerintem (Bioderma), olcsóbb is (Garnier), ez egy középkategória véleményem szerint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

barbiii_sz

2015. május 22.

Sokan panaszkodtak rá, hogy csípi a szemüket, és a bőrüket, én ilyet nem tapasztaltam, viszont időnként tényleg hajlamos 'égetni' a bőrt, de csak akkor ha dörzsölöd vele, egyébként én teljesen jól tudtam vele tisztítani a bőröm és a sminket is szépen lehozta, még a szempillaspirált is. Megfelelően ellátta a feladatát, én elégedett voltam vele. Nincs illata, nem ragadt és nem is szárította a bőrömet. Ennek ellenére a Garnier micellás vízét jobban szeretem, ár-érték arányban is jobb, ezért ezt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Aranyhaj1980

2015. május 7.

A sminket leszedi és ennyi.A garnier micellása jobb... árban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

A sminket leszedi és ennyi.A garnier micellása jobb... árban is.

Monya

2015. március 26.

Ajándékba kaptam, sose használtam micellás vizet ez előtt. Amire használom (sminklemosás) nekem bevált. Leszedi a sminket, még a szempillaspirált is, igaz nem vízállót használok. Az illata kellemes. Néha mintha kicsit csípne, de lehet csak ha ki van száradva az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Kiddo

2015. március 15.

Nem szedi le rendesen a sminket + semmi extrát nem tesz, néha még csípi is a bőrömet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

mgina007

2015. március 3.

Most jöttem rá, hogy még nem is véleményeztem ezt a micellás vizet. Tavaly nyáron tesztelőként az elsők között próbálhattam ki és nagy reményeket fűztem hozzá. Nagyon szeretem a Nivea termékeket, a tusfürdőik szuperek, de ez hatalmas csalódás volt. Konkrétan mindenhol csípte az arcomat, a szememet pedig egyenesen kivakartam tőle, annyira égetett. Megpróbáltam úgy is, hogy a smink nélküli arcomat töröltem át vele, az eredmény ugyanaz. Ezt meg is írtam egyébként a gyártónak és látva a sok pozitív értékelést, remélem az utóbbi időben változtattak is rajta valamit. Persze én továbbra is távol tartom magam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

riaraven

2015. február 28.

Ez az első micellás arctisztítóm, de én meg vagyok vele elégedve. Nem csíp, nem irritál, csökkenti a vörösséget és tényleg kellemes az illata :) Lehet, hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Krisz78

2015. február 12.

Egyik kedvenc micellásom a Bioderma után.Nem csíp, nem irritál, nincs ragacsos érzés.
Szépen leszedi a sminket és puha lesz tőle a bőröm.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Szépen leszedi a sminket és puha lesz tőle a bőröm.
Újravevős!

Ingrido

2015. február 11.

Nincs vele gond, de a festéket nem szedi le tökéletesen, vagy legalábbis többször kell vele átmosni az arcomat. A komfortérzettel is vannak gondok, nekem hiányérzetem van. Jó, használtam jobbat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.