Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Monya

2015. március 26.

Ajándékba kaptam, sose használtam micellás vizet ez előtt. Amire használom (sminklemosás) nekem bevált. Leszedi a sminket, még a szempillaspirált is, igaz nem vízállót használok. Az illata kellemes. Néha mintha kicsit csípne, de lehet csak ha ki van száradva az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Kiddo

2015. március 15.

Nem szedi le rendesen a sminket + semmi extrát nem tesz, néha még csípi is a bőrömet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

mgina007

2015. március 3.

Most jöttem rá, hogy még nem is véleményeztem ezt a micellás vizet. Tavaly nyáron tesztelőként az elsők között próbálhattam ki és nagy reményeket fűztem hozzá. Nagyon szeretem a Nivea termékeket, a tusfürdőik szuperek, de ez hatalmas csalódás volt. Konkrétan mindenhol csípte az arcomat, a szememet pedig egyenesen kivakartam tőle, annyira égetett. Megpróbáltam úgy is, hogy a smink nélküli arcomat töröltem át vele, az eredmény ugyanaz. Ezt meg is írtam egyébként a gyártónak és látva a sok pozitív értékelést, remélem az utóbbi időben változtattak is rajta valamit. Persze én továbbra is távol tartom magam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

riaraven

2015. február 28.

Ez az első micellás arctisztítóm, de én meg vagyok vele elégedve. Nem csíp, nem irritál, csökkenti a vörösséget és tényleg kellemes az illata :) Lehet, hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Krisz78

2015. február 12.

Egyik kedvenc micellásom a Bioderma után.Nem csíp, nem irritál, nincs ragacsos érzés.
Szépen leszedi a sminket és puha lesz tőle a bőröm.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Szépen leszedi a sminket és puha lesz tőle a bőröm.
Újravevős!

Ingrido

2015. február 11.

Nincs vele gond, de a festéket nem szedi le tökéletesen, vagy legalábbis többször kell vele átmosni az arcomat. A komfortérzettel is vannak gondok, nekem hiányérzetem van. Jó, használtam jobbat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Jucushh

2015. február 9.

Az első micellás vizem, már a végén járok. A többi nivea termékkel szemben (amelyek csodát tesznek a bőrömmel), ettől valamiért egyre több pattanás lett az arcomon. Nem csípett, nem szárított, a sminket is leszedte, kellemes az illata. De biztosan nem veszem újra! Maradok a nivea stay clear toniknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Bettina

2015. január 27.

Az első micellás vizem, úgyhogy nem tudom összehasonlítani más márkákkal. Ezért a tapasztalataimat írom le. A sminket szépen leszedi, a bőröm nem irritálja, nem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

magyaredina

2015. január 24.

Nekem tetszett. Használtam már más micellás vizeket is, egyelőre ez nyerte el a tetszésemet, a Bioderma sensibio h2o-hoz egészen hasonló, nekem még jobb is volt. Szerintem még kipróbálok más gyártóktól, de ezt újra fogom vásárolni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

S.Merci

2015. január 3.

Amikor elfogyott az előző micellás tisztítóm, csak beszaladtam a DM-be és megvettem ezt. Ritka esetek egyike volt, amikor nem néztem utána itt a véleményeknek. A szemem környéke elég érzékeny, és sajnos néha nekem is csípi ezt a területet. A tisztító hatása teljesen átlagos, nem kiemelkedő. Viszont -hogy valami jót is írjak- tényleg nem szárítja a bőrt.. Ettől függetlenül nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.