Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

indian holi

2014. december 9.

Nincs tapasztalatom más micellás lemosóval. Ez rendben teszi a dolgát. Azon felbuzdulva vettem meg, hogy a szintén érzékeny bőrre szánt nappali hidratálóval meg voltam elégedve.
Szememre nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Szememre nem próbáltam.

horzso

2014. december 4.

Küldött a DM egy 50 %-os kupont, gondoltam, kipróbálom. :) Jól leszedte a szempillaspirált és az alapozót is. Egy icipici illatot éreztem, de nem irritálta a bőröm. Utána viszont szükségét éreztem a PC lemosónak, már csak a bőröm hidratálása miatt is. Összességében egész jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 4.

kovacsrekaa

2014. november 29.

Hat ezzel jol mellr nyultam.. amiota meg jelent a L'Oreal micellas vize, csak azt veszrm. 4 glakonnal elhasznaltam mar, amikir akciós a Mullerben akkor 995Ft. Kaptam egy marek dm kuoont, nezem Nivea micellas viz 699.. egesz jó ár. Niveat azota nem hasznalok, miota olyan bor allergiat kaptam a tusfurdojetol, hogy ekcemas lettem es Mindenre érzékeny.. Na de kivancsisagbol meg is vettem. Meg is bantam.. Szempilla spiralt szrpen leszedi, de cserebe a szemem mindenhol csipi.. érzékeny bőrre? Egy érzékeny borunek szerintem szet marja a boret... nem hogy 700, de 1400Ft-ot sem er meg.. Niveat nem szabad venni, en ezt mar meg tanultam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Zsannus

2014. október 30.

Nekem semmi problémám nem akadt vele! Minden este használom, van hogy reggel is, szinte babapopsi bőröm lesz és a sminkkel is megbírkozik. Semmiféle csípést és irritációt nem tapasztaltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

pont

2014. október 29.

BORZASZTÓ. korábban olvastam egy-két véleményt, hogy csíp, de buta módon úgy voltam vele, hogy az én bőröm nem érzékeny és igazából még soha semmilyen termék nem irritálta. sos kellett és hát ez volt a legolcsóbb micellás víz a drogériában, gondoltam teszek egy próbát vele.

hát kár volt, csípi az arcom, a szemem, mindenem. úgy érzem, hogy marja a bőröm. pedig soha ilyesmi azelőtt még nem fordult elő velem. szerintem nagyon nem normális, hogy egy érzékeny bőrre való arclemosó az én nem érzékeny bőrömet is marja. hatása átlagos, de ezek után nem tudom, hogy fogom elhasználni. az eveline, a garnier, a l'oreal micellás vizei mind jobbak, a biodermáról ne is beszéljünk. szóval lehet, hogy párszáz forinttal olcsóbb, de inkább kifizetek annyival többet, hogy normálisan le tudjam mosni az arcom, ne úgy érezzem, mintha savval törölgetném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Jossie

2014. október 14.

Minden este ezt használom, és kellemes puhává varázsolja az arcbőrömet. Még soha nem próbáltam micellás terméket, ez az első, így összehasonlítást nem tudok írni, viszont a sminkemmel egyszerűen megbirkózik. Az illata kellemes és nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

JJJ

2014. október 11.

L'Orealos micellas vízrol alltam at erre, mert a loreal doboza borzasztoan pocsekolos. A nivea nem annyira hatekony mint a loreal, viszont szeretem igyis :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

CatLynn

2014. szeptember 23.

A Niveától nyertem az arckrémmel együtt. Mint a többi micellás víz, ez is nagyon kíméletes, de mégis hatékony. Ami miatt nem annyira szeretem, mint pár másik micellás vizet, az az, hogy csípi a szememet, és nekem a sminket sem hozza le olyan hatékonyan, mint mondjuk a Garnier vagy a L'oreal. A Garniernek kedvezőbb az ára, és valahogy azt a bőröm és a szemem is jobban szereti. Összességében jó termék, de van ennél jobb is a drogériás micellás vizek közt. (A Biodermához nyilván nem lehet hasonlítani :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

andi93

2014. szeptember 18.

Még a niveától kaptam ingyen. Szeretem ezeket a micellás vizeket mindennap használom szinte és nagyon sokáig elég. Eleinte a Garnieres-t találtam jobbnak, mert ez kissé irritálja a szemem, de nem vészes jelenleg ezt találom jobbnak, könnyebben leszedi a sminket, mint a Garnieres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

sky

2014. szeptember 7.

Nekem a Biodermát nem múlta felül, de sajnos a Ganier-t sem. Ami pozitívum, hogy az illata, semleges, kellemes, szemfetéket, korrektort lehozza, nincs utána fura rothadó gyümölcsszag, mint a Garnier-nél. Sajnos a wax-os anyagoknál teljesít olyan jól, az astor szempillaspirálommal nem nagyon tud mit kezdeni, és kicsit irritálja a szemem is. Ezt az első kettőnél nem tapasztaltam. Nem hagy utóérzetet a bőrön, ez pozitívum, de sajnos funkcióját tekintve nem a legjobb a piacon. Ára átlagos, elhasználom, de nem lesz szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.