Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

sky

2014. szeptember 7.

Nekem a Biodermát nem múlta felül, de sajnos a Ganier-t sem. Ami pozitívum, hogy az illata, semleges, kellemes, szemfetéket, korrektort lehozza, nincs utána fura rothadó gyümölcsszag, mint a Garnier-nél. Sajnos a wax-os anyagoknál teljesít olyan jól, az astor szempillaspirálommal nem nagyon tud mit kezdeni, és kicsit irritálja a szemem is. Ezt az első kettőnél nem tapasztaltam. Nem hagy utóérzetet a bőrön, ez pozitívum, de sajnos funkcióját tekintve nem a legjobb a piacon. Ára átlagos, elhasználom, de nem lesz szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

barbwire

2014. augusztus 17.

Szeretem :) Az esti arcápolási rutin részeként a Nivea Aqua Effect Frissítő Arclemosó habbal történő arcmosás után használom, és minden szennyeződést eltüntet a bőrömről. Egyáltalán nem irritálja a szemem, és a bőröm kellemes, puha tapintású utána.
Az ára sajnos kicsit magas, viszont nem fogy olyan ütemben, hogy havonta kelljen vennem belőle. Talán ha 3 hónapja vásároltam és még félig van a flakon. Mindenképp újra fogom venni.

(Akinek irritálja a szemét esetleg próbálják ki úgy, hogy a vattakorongra csak nagyon kevés folyadékot tesz (épphogy nedves legyen), mert azt én is észrevettem, hogy a nagyon tocsogós lemosást nem díjazza a szem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Ercsi

2014. augusztus 3.

Meg vagyok vele elégedve(eddig). Szépen lehoz mindent, jól tisztít, nem irritál. Ugyanolyan jó, mint a L'oreal micellás vize. Akcióban, 1000 ft-ért vettem, viszont a teljes árát nem biztos, hogy kiadnám rá.

update: Úgy érzem az én arcomra határozottan bevált. Egyáltalán nem szárít, jól esik áttörölni vele az arcomat egy hosszú izzasztó nap után. Én nem szoktam utána vízzel sem lemosni. Nem okoz pattanásokat, tiszta, puha bőr az eredmény. :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

lixia168

2014. július 23.

Nagyon jol tisztit,nincs vagy inkabb alig van illata es nem szaritja a borom.Igaz meg csak 2 napja vettem de mar 4 csillagot meger. Ha tovabbra sem lesz vele gondom,javitok 5 csillagra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

edibaba

2014. július 23.

Update: továbbra is kedvenc, mostanában vettem igazán észre, hogy milyen szépen megnyugtatja, szinte kisimítja a bőröm. Először hihetetlennek tűnt, aztán tudatosabban odafigyeltem, hogy melyik kenceficének köszönhető és ő lett a nyertes. :)
Kihasználva a rossmann akciót (999 Ft), beruháztam rá, eredeti áron nem vettem volna meg. Eddig elégedett vagyok vele, nem irritál, nem szárít, szépen tisztít, csak az "illata" fura kicsit (idézőjel mivel illatmentes). Nem sminkelek, ezért csak a szennyeződés eltávolításról tudok nyilatkozni, abban maximálisan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

dbarbara88

2014. július 20.

Most szereztem be nekem nagyon tetszik. nagyon jól tisztít, jobban mint egy arctonik és külön jó, hogy alig van illata. A bőröm szereti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

csikosmatyas

2014. július 12.

Na végre! Erre vártam már egy ideje. Próbáltam a Bioderma sensibiot, hát erős közepes horror áron, a Garniernek is találó a neve micellás VÍZ, bár néha még az is többet ér. Eddig messze magasan ez vitte a pálmát.
Korrekt ár, korrekt termék!
up1: Nem szoktam elolvasni a hozzászólásokat amíg ki nem próbálom a terméket. De ahogy most végigolvastam szerencsésnek érzem magam, hogy az a fránya sodium chloride - magyarán só - az én bőrömön ilyen komoly problémákat nem okozott eddig :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.

Korrekt ár, korrekt termék!

judit.petes

2014. július 10.

Ez a második micellás vizem, amit kipróbáltam, és sajnos csalódás a L'oreal után. A flakonja praktikusabb, mint az említetté, lassabban is fogy, illata szinte nincs, és jól tisztít is, de nekem nem okoz valahogy akkora tisztaság-érzetet, mint a L'oreal micellása. Igazából nincs vele gondom, ha ezt próbálom először, akkor lehet hogy ő lenne állandó lakója a fürdőmnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

evilshedevil

2014. július 10.

Szerencsére még akkor vettem meg amikor kevés negatív vélemény volt róla. A kifejezetten problémás és kipirosodásra hajlamos bőrömet egyáltalán nem bántotta. Könnyen lemossa a sminket, egyedül a vízálló szempillaspirállal/tussal nem bánik el. Nem marad utána ragacsos érzetű a bőröm.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

wanda

2014. július 1.

Egész jól működik nálam is, nem irritál, nem hagy filmréteget sem. Igaz, hogy a sminket nem távoljtja el maradéktalanul, így én inkább arclemosó után szeretem használni a maradék smink eltávolítására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.