Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

La-Fee

2014. június 13.

Tavasszal megörültem, megvettem, hogy kipróbáljak én is egy micellás lemosót. Most ott figyel a polcomon, félig tele, mert nekem viszketö apró kiütéseket varázsolt az arcomra és egy kis száraz ekcéma is kialakulóban volt, szintén az érzékenyebb részeken, ahol szárazabb a böröm. A sminket úgy ahogy lehozta, picit csípte a szemem környékét, de nem vészesen. Hetente egyszer ha ezzel mosom le a szemfestékem, úgy nem okoz bajt. Gondoltam már rá, hogy kidobom, de valahogy nehezen rakok kukába, vagy öntök ki kozmetikumot, mert pazarlásnak érzem. (persze már sajnos sokszor megtörtént életem során :) ) Nem érzem tisztának utána a böröm, se nem frissnek. Az összetevöit nézve kb. szölömagolajjal és panthenollal letörlöm az arcom, jobban járok és utána pálinkával áttörlöm, még fertötlenít is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

vegyesz001

2014. június 13.

Szeretem a Niveás termékeket és már alig vártam, hogy a márka is kijöjjön egy Micellás vízzel. Nem rossz, nem rossz, de valahogy a L'oreál arctisztítója jobban bevált. Elhasználom, lehet hogy néha-néha újraveszem, de nem a legkedvencebb Nivea termékem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Babika20

2014. május 29.

Tesztelésre kaptam a Niveatól én is, küllemre nincs vele semmi baj, jó a dizájn, jó ki lehet önteni a vattapamacsra, nem folyik túl, nem folyik mellé. Én magamtól a polcról nem emeltem volna le, de így mindenképp szívesen próbáltam ki. A Bioderma nálam az etalon, csak azt sajnos nem mindig tudom megengedni magamnak, ár-érték arányban pedig a Garniert találom a legjobbnak.
A szememet nekem is csípi, melegségérzetet ad de nem jó értelemben, a festéket igaz jól eltávolítja, de kellemetlen érzés utána pár percig a szemen, amit egy miceállás víztől pont nem várnák el!! Az alapozót is jól leszedi, az arcomon nem érzem az égő érzést, igaz csak kb. 1 hete használom, de úgy veszem észre azt nem irritálja. Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

angi9207

2014. május 28.

Megérett a véleményezésre.
Ez az első micellás vizem. Végülis bevált. Bár én nem sminklemosásra használom. Zuhanyzás közben szoktam az arcom lemosni jó alaposan a tusfürdővel, és utána következik ő. A maradékot szépen leviszi, a szemhéjutussal nehezen birkózik meg. Nem okozott kiütéseket, a szárazságot helyrehozta, viszont a pirossággal eddig még nem kezdett semmit. Nagyon jó tisztaságérzetet hagy maga után számomra kellemes a használata. Ha elfogy, nem hiszem, hogy újraveszem. Ki akarom próbálni a többi micellás vizet. Ha nem lesznek jobbak mint ez, akkor visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Megérett a véleményezésre.

Babooca

2014. május 26.

Tesztelésre kaptam a Niveatól. Amennyire szép a küllem, annyira lehangoló a belső. Nem akarom elkiabálni, de úgy érzem nem vált be. Nem mossa le olyan könnyedén a sminket, mint a Garnierem, pedig köztudott, hogy az sem a luxus kategória. Van azonban pozitívum. Ezen legalább nem csúszkál az arckrémem, mikor felkenem és bemasszírozom. Sajnos vállalhatatlanul nagy dudorokat okozott a nyakamon, ahol 5-8 évente ha 1 (!!!!) előfordul, akkor is csak azért, mert én kínoztam meg a bőrömet... Szóval nem értem. Örülök, hogy ingyen volt, és, hogy végre nyerhettem egy terméket, akármilyen drága is, de az biztos, hogy nem lesz újra a piperetáskám lakója, ha egyszer elfogy. Vérzik a szívem, mert ennek tetszik a legjobban a dizájnja. :( Sajnálom, nőből vagyok, nekem a küllem is fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Angie1988

2014. május 14.

A barátnő kapta tesztelésre, de neki csípte a szemét és a bőrét, így átadta nekem, hátha egyesi a problémája. Előtte a Loreal micellás vizét próbáltam, ami szuper szerintem minden szempontból. Én is éreztem a bizsergető érzést a bőrömön a Niveától és a szemem is kisírt szem érzetét adta a használat után. Nem tudom milyen adalék anyag lehet ami kiváltja ezeket, de egy túlérzékeny bőrre kifejlesztett lemosótól pont nem ezt várnám. A micellás vizek könnyedségét és luxus érzését a bőrön se tapasztaltam ennél a terméknél. A szemlemosással se bírkózott meg, a vízálló termékeket csak dörzsöléssel tudtam leszedni. Nekem ez nem jött be sajnos, még szerencse, hogy ajándék volt és nem adtunk érte pénzt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.